6 נשים מפורסמות שרצו שמלת כלה יוצאת דופן ומיוחדת – והצליחו בגדול!

עקפו את מדונה בסיבוב...השמלה החשובה ביותר בחייהן של רוב הנשים היא שמלת הכלה שלהן. אבל סגנון השמלה, אם הוא קלאסי או יוצא דופן, תלוי באישיות של הכלה.

כמו על השטיח האדום, סלבס רבות בוחרות בשמלות כלה ייחודיות שיתנו סיבה לכל הצהובונים לדבר עליהן. מה גם שהן מקבלות את השמלה בטח בחינם או בהנחת סלב…

בקיצור, קבלו 9 נשים מפורסמות שהצליחו לבחור שמלת כלה ייחודית ומיוחדת באמת!

1.  ויקטוריה סברובסקי

שמלת הכלה של ויקוטריה שעוצבה ע”י מייקל סינקו שקלה 46 ק”ג. למה? ויקטוריה רצתה לקשט את שמלתה באבני חן – 500,000 אבני חן ליתר דיוק.

שמלת הכלה נראתה מדהים, אבל ויקטוריה התקשתה ללכת איתה ואנשים נאלצו לשאת את שובל השמלה.

2. יוקו אונו

בשנות השישים העולם היה בעיצומה של מהפכה אופנתית. צעירים ויתרו על שמלות גדולות וטקסים גדולים – אפילו סלבס. טקס החתונה של ג’ון לנון ויוקו אונו ארך רק 10 דקות. הוא לבש מכנסי ג’ינס וז’קט. יוקו אונו לבשה שמלת מיני, נעלי ספורט, כובע פדורה ומשקפי שמש גדולים. הצבע הלבן של שמלתה היה הדבר היחיד שהזכיר חתונה.

לאחר הטקס , בני הזוג טסו לפריז ואחר כך לאמסטרדם, שם הצטלמו על המיטה המפורסמת.

3. כריסטינה אגילרה

בחתונה של כריסטינה אגילרה והמוזיקאי ג’ורדן ברטמן היו לכלה 3 שמלות כלה שונות. זה כנראה בגלל שהיא לא הייתה יכולה ללכת בשמלה הגדולה ביותר שעלתה 30,000 דולר.

4. איזבלי פונטאנה

הדוגמנית המפורסמת של ויקטוריה’ס סיקרט, איזבלי פונטאנה, נראתה מדהים ביום חתונה שהיה באווירת חוף טרופי. השמלה השקופה למחצה עם הרקמה נוצרה על ידי אגואה דה קוקו, חברה ברזילאית שמייצרת בגדי ים.

האיפור והתסרוקת, שגרמו לה להיראות כאילו הרגע חזרה מהים, הפכו את המראה לשלם יותר.

5. אבריל לאבין

למרות האופי המרדני שלה, אבריל לאבין לבשה שמלה לבנה קלאסית בחתונה הראשונה. אבל כשהתחתנה עם צ’אד רוברט קרוגר, היא החליטה ללבוש את השמלה שהיא באמת רוצה – שמלה גותית שחורה. היה לה גם זר ורדים שחור.

6. סידני קרופורד

לחתונתה השנייה בחרה סינדי קרופורד שמלה ממש פשוטה ויפה. הטקס היה על החוף והיא רצתה שהחתן יתלהב לראות אותה.

7. גוון סטפני

השמלה של גוון סטפאני הייתה מאוד קלאסית בחלקה העליון אבל החלק התחתון היה די יוצא דופן. היא בחרה שמלה בסגנון אומברה לחתונתה עם המוזיקאי גאווין רוסדייל בשנת 2002.  את השמלה עיצב  ג’ון גליאנו.

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים