מצעד המזלות הכי מושכים בגלגל המזלות – ממקום 12 ואחרון עד למקום הראשון!

אנחנו חייבים להסכים לגבי המקום הראשון...5. קשת – חיוך שובה ואופטימיות

החיוך הכריזמטי, העצמאות ושמחת החיים של בני מזל קשת הופכים אותם למזל נחשק ביותר. נו, אז מה הבעיה? לעתים קרובות הם יכולים להיות רשלניים ולא מתחשבים במערכות היחסים שלהם. הרוח החופשית שלהם מושכת אנשים מצד אחד, אבל גם מרחיקה ופוגעת.

4. גדי – גוף יפה ומסירות

בני מזל גדי מבינים מהי עבודה קשה ומסירות. הם האנשים בעלי המשמעת העצמית הגבוהה ביותר וזה מה שהופך אותם למזל שאי אפשר לעמוד בפניו. הם התברכו גם במבנה גוף מרשים. הם בדרך כלל מופנמים, מה שהם הופך אותם למעט מסתוריים (בקטע טוב). חוסר היכולת שלהם להיפתח בקלות הוא מה שמונע מהם להתברג במקום הראשון.

3. סרטן – פנים תמימות ודימיון מפותח

הפנים בעלות המראה התמים, החביבות, המסירות, הנאמנות והדמיון החד – כל אלו הופכים את בני מזל סרטן למושכים במיוחד. הדבר היחיד שמונע מהם להיות במקום הראשון הוא הנטייה שלהם להיעלב ולהיפגע מכל דבר.

2. טלה – שפתיים חושניות ואיכויות של מנהיג

טלאים נולדים עם איכויות של מנהיג. הם מהימנים, כנים ויש להם נטיה לצלוח אתגרים בקלות וביעילות. היכולת שלהם להוביל ולהצליח הופכת אותם למזל סופר מושך. מבחינת התכונות הפיזיות, השפתיים החושניות והגבות הבולטות הם המאפיינים האטרקטיביים ביותר שלהם. המזג העצבני וחוסר הסבלנות הם פגמי האופי המונעים מהטלאים להיות במקום הראשון.

1. דלי – פנים מדהימות, רגליים יפות ולב אמיתי

לבסוף, המזל המושך ביותר – מזל דלי. עיניים חולמניות, שיער עדין, קו לסת מוגדר, רגליים יפות… יש להם את הכל. אבל מה שהופך אותם לעוד יותר מושכים הוא תכונות האופי שלהם. עם בני מזל דלי אתם יודעים שמה שאתם רואים, זה מה שאתם מקבלים. אין משחקים, אין מניפולציה, אין סודות. יש להם גם את היכולת להשפיע ולהניע אחרים, ולדחוף אותם לממש את הפוטנציאל האמיתי שלהם. הדבר היחיד שלא עובד לטובתם הוא הנטייה שלהם להיות קצת מנותקים רגשית. אבל ברגע שהם יוצרים קשר עמוק עם מישהו, הם יכולים להתגבר גם על החסרון הזה.

תמונות: DarkmoonArt_de / מקור: bonobology
שתפו עם החברים שתפו עם החברים