מצעד המזלות הכי מושכים בגלגל המזלות – ממקום 12 ואחרון עד למקום הראשון והמושך מכולם!

אנחנו חייבים להסכים לגבי המקום הראשון...כולנו ייחודיים בדרכינו, אבל מה לעשות שיש אנשים שהם אטרקטיביים יותר ואטרקטיביים פחות?

אז לפעמים אנשים מסויימים מושכים יותר בזכות גנטיקה משובחת ולפעמים זה בכלל קשור לסימן המזל שלהם. כן, כן. לפי האסטרולוגיה לכל מזל יש תכונות פיזיות ייחודיות לו.

בקיצור, קבלו את כל המזלות מדורגים מההכי פחות מושכים להכי מושכים. לקחת בעירבון מוגבל, כן? אנחנו סך הכל משתעשעים…

12. מזל עקרב – אישיות מסתורית ועיניים מהפנטות

עקרבים הם המזל הכי פחות מושך בגלגל המזלות. הסיבה לכך היא שלמרות העיניים המהפנטות והמבט המפתה, הם פועלים ממקום של חוסר ביטחון, שיפוטיות, חשדנות וקנאה. אלו לא בדיוק תכונות מושכות.

11. מאזניים – אישיות אלגנטית וגומות

בני מזל מאזניים הם אנשים חביבים, אוהבים ושאפתנים. למרות התכונות החביבות הללו, הם אינם המזלות המושכים ביותר. הסיבה לכך היא שהם מונעים הרבה פעמים מהפחד להיות לבד, מה שגורם להם להיכנס מהר מדי למערכת יחסים ולקבל החלטות פזיזות.

10. שור – שפתיים חושניות ואישיות נאמנה

שור הוא המזל עם השפתיים היפות ביותר. מלבד האופי הנאמן והשפתיים המפתות, גם להם יש תכונות אופי בעייתיות שגורמות להם להיות פחות מושכים. הם עקשניים, קשה מאוד לרצות אותם, הם מציבים רף גבוה מדי ומתרעמים על אחרים על כך שהם לא עומדים בסטנדרטים שלהם. זו הסיבה שהם לא מדורגים גבוה.

9. אריה – בטחון עצמי ושיער מרשים

בני מזל אריה הם אמיצים, מרשימים, מפוצצים בבטחון עצמי וחוש הומור – ולמרות כל התכונות הממגנטות שלהם הם רחוקים מלהיות המזל הכי מושך. למה? הבעיה עם בני מזל אריה היא שהם תמיד חושבים שהם צודקים והם לא סולחים בקלות, וזה עלול להרחיק אנשים.

8. בתולה – קסם אישי ועור צעיר

בתולות בולטות בזכות אישיותן המקסימה, המוח החד וההיגיון הבריא. לבני מזל בתולה יש גם עור גמיש וצעיר, מה שמוסיף לאטרקטיביות שלהם. למרות שהם התברכו בכמה מהתכונות האטרקטיביות ביותר, הם לא מדורגים גבוה במיוחד בגלל הביקורתית האינסופית שלהם.

7. תאומים – פנים מסותתות ושנינות

בני מזל תאומים הם אנשים שמחים, שנונים וצעירים לנצח. יש להם גם פנים מסותתות המושכות הרבה תשומת לב. תכונות אלו הופכות את התאומים למזל מאוד מושך. הם חיים את הרגע, קל להסתדר איתם והם יודעים לסלוח מהר. עם זאת, קשה להם להתחייב לתוכניות ארוכות טווח והם עלולים לפעול לעיתים בחשאיות, מה שמוריד מעט מהמשיכה הטבעית שלהם.

6. דגים – עיניים יפות ואינטואיציה חזקה

בני מזל דגים הם אנשים אדיבים, אכפתיים, מתחשבים ואינטואיטיביים שתמיד מוכנים להושיט יד לעזרה. בנוסף, הם המזל בעל העיניים היפות ביותר. הסיבה לכך שהם לא בראש הרשימה היא שיש להם נטייה להיסגר ולהתרחק אם הדברים לא מתרחשים כפי שהם רוצים.

והטופ 5 מחכים לכם בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים