17 נשים מפורסמות שנראות מדהים על השטיח האדום, אבל ממש רגילות ביומיום! חושבים שתזהו את כולן?

את גל גדות אנחנו בדוק היינו מזהיםכוכבים וכובבות הוליוודיות תמיד נראים נוצצים על השטיח האדום, וזו הסיבה שאנחנו לא תמיד נוכל לזהות סלבס ברחוב כשהם לובשים קפוצ’ון וג’ינס.

מפה לשם, ריכזנו לכם תמונות של נשים מפורסמות שמשוות בין הלוק שלהן על השטיח האדום לבין הלוק שלהן ביומיום – וההבדלים פשוט מטורפים! בקיצור, אתם גוללים או מה?

1. אמילי בלאנט

חיי היומיום של אמילי צנועים למדי והיא אפילו גרה בשכונה שבה לא אכפת לאנשים ממפורסמים. “לאף אחד אין זמן או נטייה לעצור ולבהות. אתה יכול ללכת ברגל לכל מקום – לסופרמרקט, לניקוי היבש, עם הילדים לבית הספר”.

Credit: © ANGELA WEISS / AFP / East News, © Shooting Star / Sipa USA / East News

2. בריטני ספירס

נסיכת הפופ של שנות האלפיים ניסתה הרבה לוקים שונים במהלך הקריירה שלה, אבל יש דבר אחד שאתם יכולים להיות בטוחים בו: היא אוהבת צבע אדום ושרשרת קולר.

3. קייט בלאנשט

כשמדובר בשטיח האדום, קייט סופר אלגנטית, והיא נשארת אלגנטית גם ביומיום. יותר מכך, היא תומכת גדולה בצריכה מודעת והיא נגד ההשפעה השלילית של תעשיית האופנה על החברה. היא מגבילה את מספר התלבושות שהיא בוחרת לאירועים והיא ממליצה לקולגות שלה לעשות את אותו הדבר. לדבריה, “כשאתה יודע שהעולם צורך 18 מיליארד בגדים בשנה… אתה מבין שזה לא הגיוני.”

4. אומה טורמן

כשהכוכבת הופיעה בטקס האוסקר ב-1995 כשהיא לבושה בשמלת פראדה, כל הצהובונים דיברו רק על השמלה שלה. בחיי היומיום, אומה בוחרת בגדים נוחים כמו ג’ינס, מעילים וסוודרים.

5. קריסטן סטיוארט

קריסטן סטיוארט אוהבת להיות היא עצמה אפילו על השטיח האדום – אמיצה, קשוחה ואחת שלובשת רק את מה שהיא אוהבת. היא יכולה לשלב בקלות שמלת שאנל עם נעלי ספורט וז’קט גברי מעל. לא כל כוכבת יכולה להגיע לאירוע על השטיח האדום כשהיא לובשת את אותם הבגדים שהיא הולכת איתם לסופרמרקט.

6. מילה קוניס

מילה קוניס לבשה שמלות של המעצבים הכי מפורסמים בעולם, אבל בחייה האמיתיים מילה לובשת בגדים פשוטים ונוחים. מכנסי ג’ינס, קפוצ’ונים ושיער אסוף לקוקו פשוט – הפפראצי מצלמים אותה ככה כמעט כל יום.

7. סקרלט ג’והנסון

כשסקרלט יוצאת עם משפחתה, היא מוותרת על הגלאם, לובשת בגדים רגילים ולא שמה איפור. האמת? היא גם לא צריכה.

8. ג’סיקה אלבה

ג’סיקה אלבה מקפידה על שיק יומיומי. נראה שכמעט בלתי אפשרי לראות אותה לובשת משהו פשוט. היא תמיד לבושה בצורה מושלמת ואלגנטית.

9. מוניקה בלוצ’י

מוניקה בלוצ’י מקפידה להיות נוצצת גם ביומיום. היא אוהבת מחשופים, יהלומים, תחרה והרבה שחור – על השטיח האדום וביומיום.

10. ג’ניפר לורנס

לג’ניפר לורנס יש היסטוריה של מעידה על שמלות בטקסי האוסקר. זו הסיבה שבחיי היומיום שלה היא מעדיפה שמלות קצרות יותר.

וכמובן שגל גדות מחכה לכם בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים