12 טיפים פשוטים, זולים ויעילים שיגרמו לחדר האמבטיה שלכם להיראות כמו בבית מלון!

המינוס היחידי הוא שאתם תצטרכו לכבס את המגבות בעצמכם...אין מישהו שלא נהנה ללון בבית המלון.יש נוף יפה מהחלון, ניקיון שוטף, עיצוב פנים מושקע, חדר אמבטיה גדול ושפע של מגבות נקיות… אבל מה לעשות שלגור בבית מלון עולה הון תועפות?

אז במקום לפשוט את הרגל, אפשר להתחיל בלהפוך את חדר האמבטיה שלנו לחדר אמבטיה מעוצב ומפואר של בית מלון.

גללו מטה ל-12 טיפים פשוטים ויעילים של בעלי בתי מלון שישדרגו לכם את חדר האמבטיה!

1. מגבות לבנות

ברוב בתי המלון לא תראו מגבות וסדינים צבעוניים. וכל זה כי צבעים לבנים הם הרבה יותר פרקטיים . ניתן לכבס אותם בטמפרטורות גבוהות מבלי שהם ידהו, כך שהם נראים רעננים ונקיים לאורך זמן. אם אתם לא אוהבים צבע לבן, לפחות בחרו צבע אחיד לכל המגבות.

2. ראש מקלחת איכותי

ממש לא צריך לכסות את הקירות באריחים יקרים או לשנות הכל בחדר האמבטיה. החלל ייראה שונה לחלוטין אם תשתמשו בטוש מקלחת נכון. חוץ מזה, יצרנים רבים משתמשים בדגמים חסכוניים במים שיחסכו לכם כסף בטווח הרחוק.

3. שטיח אמבטיה איכותי

שטיחונים זולים וישנים יכולים להרוס אפילו את חדרי הרחצה הכי מפוארים. עדיף לקנות שטיחון חדש תוך התחשבות בעיצוב הכללי. רק לא להזניח את השטיחון, כן?

4. מראה פונקציונאלית

מראה גדולה גורמת לחלל להיראות גדול יותר ממה שהוא והיא מדגישה את עיצוב החדר. בנוסף, קל יותר לראות את עצמך במראה גדולה. אם אין לכם מקום למראה גדולה, אפשר להתקין מראה מתכווננת.

5. קישוט לחלון

למרבה הצער, לא לכל חדר אמבטיה יש נוף לים או לאחו. וכאשר הנוף לא יפה במיוחד, צריך לעשות משהו כדי לשפר אותו. אפשר להיעזר בווילונות יפים ובעציצים עם פרחים. במבוק, למשל, נראה די מקורי והוא טוב לוויסות הלחות. שימו לב: אם אתם שמים וילון חשוב לוודא שהוא לא נוגע ברצפה או בא במגע עם מים.

6. שומרים על סדר באיזור הכיור

בתי המלון מספקים חבילות חד פעמיות עם תמרוקים שונים. בבית יש לנו הרבה יותר פריטים, אך ניתן לארגן אותם יפה. שאבו השראה מכלי אחסון בבתי מלון יקרים. חשוב להתאים את הצבעים, כפי שתוכלו לראות בדוגמאות.

מס’ 11 הכי חשוב… עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים