11 זוגות סלבס שהתחתנו זמן קצר לאחר שנפגשו! לא תאמינו מי התחתנו אחרי 4 ימים…

אז מי נשארו ביחד ומי התגרשו? כל התשובות בכתבהאנחנו רגילים לשמוע על בני זוג שחיכו כמה שנים לפני שהחליטו לעשות את הצעד הגדול הבא במערכת היחסים שלהם ולהתחתן, אך ישנם כמה מקרים יוצאים מן הכלל בהם האהבה גרמה להכל להתנהל מהר יותר…

הסלבס הבאים התחתנו תוך חודשים, שבועות או אפילו שעות ספורות. למעשה, זה קורה לעתים קרובות למדי בתעשיית הבידור…

אז מי נשארו ביחד ומי התגרשו? המשיכו לגלול וגלו!

1. אלזה פטקי וכריס המסוורת’: שנה

הדוגמנית והשחקנית אלזה פטקי כבר ניהלה מערכות יחסים רציניות אחרות שנמשכו כמה שנים לפני שפגשה את כריס המסוורת’, אבל כנראה שהיה בו משהו מיוחד… הם נפגשו בתחילת 2010 ועד ה-25 בדצמבר הם התחתנו.

2. אמל וג’ורג’ קלוני: 14 חודשים

ג’ורג’ קלוני לא היה ידוע רק בזכות היותו שחקן מוכשר, אלא גם בזכות רווקותו הנצחית לאחר שנישואיו הראשונים נכשלו. אבל לחיים היו תוכניות אחרות בשבילו: ביולי 2013 הוא  פגש עורכת דין בשם אמל אלאמודין, ולאחר כ-14 חודשים הם התחתנו בארמון בוונציה.

3. אנג’לינה ג’ולי ובילי בוב ת’ורנטון: חודשיים

למרות שהם כבר נפגשו במהלך צילומי הסרט “Pushing Tin” בשנת 1999, הם לא התחילו את הקשר הרומנטי ביניהם עד תחילת שנת 2000 כי בילי בוב יצא אז עם השחקנית לורה דרן. הם בקושי היו יחד חודשיים כשהם החליטו להתחתן במאי באותה השנה.

4. ג’ניפר לופז ומארק אנתוני: 5 חודשים

הזוג הזה נפגש מאחורי הקלעים במחזמר בברודווי בשנת 1998, וכבר אז אנטוני אמר כי יום אחד הוא יתחתן עם ג’יי-לו. הם התחילו קשר רומנטי בתחילת 2004 לאחר שג’ניפר לופז נפרדה מבן אפלק. הם ערכו חתונה פרטית ביוני האותה השנה. נישואיהם נמשכו כ-10 שנים.

5. קמרון דיאז ובנג’י מאדן: 8 חודשים

הודות לניקול ריצ’י, השניים נפגשו. הם התחילו לצאת במאי 2014 ובדצמבר הם כבר קבעו תאריך לחתונה. הם התחתנו ב-5 בינואר 2015 בביתו של מאדן בבוורלי הילס ונולדה להם בת בשנת 2019.

6. ג’סטין והיילי ביבר: 6 חודשים

למרות שהזוג הזה ניהל מערכת יחסים קצרת מועד בין 2015 ל-2016, שהסתיימה בפרידה, הם חזרו אחד לזרועות השניה שנתיים מאוחר יותר במאי 2018. הם אישרו את אירוסיהם בחודש יולי של אותה שנה אחרי כמה חודשים בלבד של זוגיות. במהלך חודש נובמבר אישר ג’סטין ביבר ברשתות החברתיות שהם כבר נשואים.

אז מי התחתנה אחרי 4 ימים? עברו לעמוד הבא וגלו!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים