האם אתם אחד מ-5 המזלות שנוטים להישאר רווקים לנצח? כנסו לכתבה וגלו!

אין מה לדאוג - ברגע שאנשים מודעים לחסרונות שלהם - הם יכולים לשים לב ולתקןלמזלות השונים בגלגל המזלות יש תכונות טבועות ייחודיות שהם נולדים איתן, לטוב ולרע. בדיוק כמו שיש אנשים שיותר קל להם בזוגיות, וכאלו שיותר קשה להם.

אז אם אתם מרגישים שאתם מתקשים להחזיק זוגיות יציבה, יכול להיות שאתם פשוט שייכים לאחד מ-5 המזלות עם הסיכוי הכי גבוה להישאר לבד.

אילו מזלות בדיוק? גללו מטה וגלו! רק לקחת בעירבון מוגבל, כן?

1. מזל דלי

לבני מזל דלי יש בעיה עם ויתורים ופשרות עבור אחרים, וזו רק בעיה אחת כשזה נוגע למערכות יחסים איתם.

בנוסף, בני מזל דלי נוטים לסגור את ליבם ולהקיף עצמם בחומות, אז הבעיה העיקרית היא לחדור את החומה הזאת ולהגיע אל הלב שלהם.

ביטוי רגשות ופגיעות לא תשמעו מהם, וזה יכול לעלות להם בפרידה – בני הזוג של בני מזל דלי עלולים להרגיש שהם מסתירים מהם משהו או למאוס בכך שהם לא נפתחים אליהם.

2. גדי

בני מזל גדי תמיד ישימו את הקריירה במקום הראשון, לא משנה מה. בנוסף, הם גם נוטים לשמור טינה, כך שזה לא מפתיע שקשה להם להחזיק זוגיות לטווח ארוך.

עבודה קשה וסטנדרטים גבוהים בדרך כלל גורמים להם לקשיים בהתחייבות. מצד שני, ברגע שתעברו את העור העבה של הגדיים ותגיעו אל ליבם – הפ יהיה שלכם לנצח.

הם בני זוג נאמנים, ואם אתם מוכנים להתפשר בשבילם – זכיתם.

3. בתולה

לא רק שהם רוצים את הטוב ביותר עבור עצמם, הם רוצים גם את הטוב ביותר עבור אחרים. אז אם הם מרגישים שהם לא מספיק טובים בשביל בני הזוג שלהם – אין להם שום בעיה לתת להם ללכת.

בנוסף, הדאגה המתמדת של בני מזל בתולה גורמת גם לאנשים אחרים לדאוג. בני הזוג שלהם עלולים להיות מותשים מהאובססיה שלהם לשלמות והרצון לתקן דברים גם כשהכל ממש בסדר. אף-אחד לא רוצה להרגיש שהוא לא מספיק טוב.

4. טלה

בני מזל טלה הם מאוד נלהבים, יודעים מה הם רוצים – והולכים על זה. התשוקה והמסירות שלהם ראויות להערצה, אבל זה גם עלול להתנקם בהם…

לפעמים הם לוקחים סיכון גדול מדי ונכנסים בביטחון יתר לדברים שהם עדיין לא מוכנים אליהם, וזה חל גם על מערכות יחסים – הם נכנסים לקשר עם ציפיות גבוהות מדי ואז הם מתאכזבים.

הציפיות הגבוהות והרעב שלהם גורם להם להשתעמם מהר, וזה בדיוק מה שגם עלול לגרום להם להישאר לבד.

5. שור

כולם יודעים שבני מזל שור הם עקשנים. העניין הוא שהרבה אנשים פשוט לא מסוגלים להתמודד עם העקשנות הזאת.

הדבר הראשון בסדר העדיפויות שלהם הוא להרגיש בטוחים ומוגנים. הם שואלים הרבה שאלות לפני שהם פועלים כי חשוב להם לדעת אם זה שווה את המאמצים שלהם.

זה יכול להיות מדהים בתחילת הקשר, אבל בהמשך הקטנוניות שלהם עלולה להתיש את בני הזוג.

תמונות: DarkmoonArt_de / מקור: herway.net
שתפו עם החברים שתפו עם החברים