בחור חירש אימץ גור כלבים חירש, והקשר ביניהם זה הדבר הכי מיוחד שתראו!

תכינו את הממחטות...במקלטים יש הרבה כלבים וחתולים שנזרקו בגלל בעיות בריאות או בגלל גילן, וזו בדיוק הסיבה בגללה צריך לאמץ דווקא את החיות שאף אחד אחר לא ירצה לאמץ – בדיוק כמו הגיבור של הכתבה הזאת.

הסיפור של ניק ואמרסון מאוד ריגש אותנו, ולא יכולנו שלא לשתף אתכם… בקיצור, גללו מטה ואל תשכחו להגיב לנו אחר כך!

גור שאף אחד לא רצה ישב וחיכה במקלט…

סיפורו של אמרסון הכלבלב לא פשוט. בגיל 6 שבועות בלבד הושלך הגור למקלט בפלורידה, נלחם על חייו בגלל מחלה ואיבד את שמיעתו כתוצאה מכך.

בהמשך הוא הגיע למקלט הצלה ושם טופל היטב. הוא התגבר על סוגיות הבריאות והוצב ברשימת האימוץ יחד עם אחיו ואחיותיו.

האחים והאחיות של אמרסון מצאו מיד משפחה מאמצת. אבל עבור אמרסון, תהליך האימוץ היה קשה יותר. אחרי הכל, הוא חירש.

ואז הגיע ניק

ניק אבוט אפילו לא חיפש לאמץ כלב עד שראה לראשונה מודעה בפייסבוק. סיפורו של הגור נגע בו באופן אישי, ולכן הוא החליט ללכת למקלט.

הסיבה לכך שניק מיהר לפגוש את הגור היה מכיוון שניק נולד חירש ויכול היה להזדהות עם הקשיים של אמרסון. “חשבתי שיהיה לנו קשר טוב,” אמר ניק. והוא צדק.

הם התאהבו ממבט ראשון

כשניק הגיע למקלט, הוא ראה כמה כלבים משחקים. אבל רק אחד מהם שם לב לאורח שהגיע. זה היה אמרסון, כלבלב בן 12 שבועות. אמרסון ניגש לניק והתיישב ממש לרגליו. ואז, לדברי ניק, השניים בנו קשר במהירות. תוך פחות מ-24 שעות, כל הליכי האימוץ הסתיימו ואמרסון קיבל בית חדש.

הם לא צריכים מילים כדי להבין האחד את השני

אמרסון התרגל לביתו החדש במהירות. כיום, הוא כלב בריא ומאושר שנהנה מחייו עם בעלים אוהב. ניק אפילו לימד אותו כמה פקודות פשוטות בשפת הסימנים כמו לשבת, לשכב ולבוא.

לסיפור הזה יש סוף טוב

אמרסון התחיל את החיים על צד שמאל, אבל בסופו של דבר הוא מצא אדם שמבין אותו בצורה מושלמת. באשר לניק, החברות שינתה את חייו לטובה. הוא מרגיש עכשיו יותר מאושר ואוהב את כלבו בכל ליבו.

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים