9 אנשים מפורסמים שהתחתנו עם המעריצים שלהם!

הקנאה לא מחמיאה לנו...רוב הסלבס שומרים על “דם מלכותי” ומתחתנים רק עם סלבס כמותם. ובכל זאת, ישנם “בוצדמים” ברי מזל בעולם שיצא להם להתחתן עם סלב בסדר גודל הוליוודי.

ויש עוד אנשים, הרבה יותר ברי מזל, שהגשימו פנטזיה והתחתנו עם סלב שהם מעריצים. מי ואיך? גללו מטה וגלו.

1. ג’רי סיינפלד

ג’רי סיינפלד ואשתו מזה 21 שנה, ג’סיקה, נפגשו לראשונה בחדר כושר בשנת 1998. ג’סיקה, שהעריצה את התכנית של סיינפלד, הייתה נשואה טרייה באותו הזמן. מפה לשם, השניים יצאו בסתר עד שבעלה של ג’סיקה גילה על הבגידה דרך תמונת פפראצי. השניים התגרשו וג’סיקה נישאה לג’רי בשנת 1999.

Credit: wikimedia

2. ניקולס קייג’

כשאליס קים הייתה בת 19, היא עבדה במסעדה בלוס אנג’לס ואחד השחקנים האהובים עליה, ניקולס קייג’, נכנס לנשנש. למרות הפרש הגילאים ביניהם (20 שנים), המלצרית וזוכה האוסקר התחתנו, הביאו בן והתגרשו לאחר 11 שנות נישואים.

Credit: flickr

3. קונאן או’בריאן

ליזה פאוול הייתה קופירייטרית שבאה לעבוד בתכנית של קונאן או’בריאן. בזמן הפגישה המקצועית ביניהם היו מצלמות שתיעדו את המאורע ואו’בריאן טוען שממש אפשר לראות שם את הרגע בו הוא התאהב בה. הזוג התחתן ב-2002 ויש להם שני ילדים.

Credit: wikipedia

4. מאט דיימון

מאט דיימון פגש את לוסיאנה בארוסו, אז מלצרית, בזמן שהתגורר במיאמי לצורך צילומים. דיימון רדף אחריה, ובסופו של דבר הזוג התחתן בשנת 2005. מאז עברו 15 שנים ושלושה ילדים, והשניים עדיין מאוהבים.

Credit: wikimedia

5. כריסטיאן בייל

כריסטיאן בייל בכלל לא חשב על נישואים, אבל אז הוא פגש את העוזרת האישית של וינונה ריידר – והתאהב. בייל וסיבי בלאז׳יץ׳ התחתנו בשנת 2000 ויש להם שני ילדים.

Credit: wikimedia

6. ג’ון טרבולטה וקלי פרסטון

השחקנית קלי פרסטון הכירה את ג’ון טרבולטה על סט הסרט ‘המומחים’ בשנת 1987. פרסטון הייתה מעריצה שלו במשך שנים וכשראתה את אחד מסרטיו, חלמה להתחתן איתו. ואכן, השניים התחתנו ב-1991. השניים נשארו ביחד למרות שעברו לא מעט טלטלות: הם איבדו ילד והתמודדו עם שמועות על מיניותו של טרבולטה ועל חייהם כסיינטיולוגים.

Credit: wikimedia

7. טום קרוז וקייטי הולמס

אמנם קייטי הולמס הייתה כבר מפורסמת בעצמה כשהכירה את טום קרוז, אבל הרבה לפני כן, כשהייתה צעירה, היא העריצה אותו ואפילו היה לה פוסטר שלו על הקיר בחדר השינה. למרות ההתלהבות הראשונית של הזוג ובתם המשותפת, השניים התגרשו בשנת 2012.

Credit: wikimedia

8. טובי מגווייר וג’ניפר מאייר

בשנת 2003, מעצבת התכשיטים, ג’ניפר מאייר, פגשה את טובי מגווייר על הסט של ‘ספיידרמן’. 4 שנים לאחר מכן – השניים התחתנו. מאז הם הספיקו להביא שני ילדים לעולם ולהתגרש.

Credit: wikimedia

9. אלביס ופריסילה פרסלי

חבר של אלביס ראה את פריסילה בת ה-14 בקהל במהלך הופעה והציע לה לפגוש את אלביס. מפה לשם, אלביס הפך למלך הרוקנרול והשניים התחתנו בלאס וגאס.

Credit: wikimedia

שתפו עם החברים שתפו עם החברים