11 סלבס שכמעט ויתרו על הקריירה בשואו ביזנס רגע לפני שהתפרסמו!

אסור לוותר על חלומות...הייתם מאמינים שגל גדות, הוונדר וומן שלנו, כמעט ויתרה על קריירה כשחקנית הוליוודית?  והיא לא היחידה…

כמה שחקנים שאנחנו מכירים ואוהבים נאבקו זמן רב כדי להיות איפה שהם נמצאים היום. הם נדחו מספר פעמים והביטחון שלהם התערער, ​​ודווקא ברגע בו עמדו לוותר – הנחישות שלהם השתלמה!

מי, כמה ולמה? כל התשובות מחכות לכם למטה.

1. אמה ווטסון

אמה ווטסון שיחקה בהארי פוטר כשהייתה רק בת 9 והיא התקשתה להתמודד עם תשומת לב והפרסום. היא הרגישה שהיא טועה בבחירת הקריירה והחליטה שהיא תעזוב את הענף ברגע שסדרת הסרטים תסתיים. עם זאת, מאוחר יותר הבינה ווטסון את כוחה של הפלטפורמה שלה והשתמשה בה כדי להשמיע סוגיות חשובות כמו העצמת נשים.

2. מארק ראפלו

לדברי מארק ראפלו, הוא עשה אודישנים ליותר מ-600 תפקידים, אך לא הצליח. הדחייה ערערה אותו והוא שקל לוותר על חלומותיו. אמו המשיכה לדחוף אותו להשיג את האושר שלו, ויודעים מה? היא צדקה.

3. רוברט פטינסון

רוברט פטינסון נאבק למצוא עבודה לפני שלוהק לדמדומים. לדבריו, האודישן שלו לסדרה השתבש להחריד והוא התקשר להוריו ואמר, “סיימתי, אני לא יכול לענות את עצמי יותר.” להפתעתו, הוא קיבל שיחה מההפקה למחרת.

4. ברי לארסון

השחקנית זוכת פרס האוסקר החלה לשחק בגיל 9. כשלא קיבלה תפקידים גדולים, היא שיחקה תפקידים קטנים ואף הקליטה אלבום פופ, אך הצליחה למכור רק 4,000 עותקים. היא חשבה שהוליווד אינה בשבילה והיא פנתה למכללות שונות כדי ללמוד ביולוגיה ימית במקום. באותה תקופה היא נקראה לשחק בסדרה “טרה”, מה שהזניק את הקריירה שלה.

5. סקרלט ג’והנסון

כשדיברה על השנים הראשונות של הקריירה שלה, סקרלט ג’והנסון חשפה שנמאס לה להיות מנוצלת בתעשייה. היא חשה תקועה וחשבה להתחיל עבודה חדשה ולהפסיק לשחק.

https://www.instagram.com/p/CCkc8a5Dura/

6. מילי בובי בראון

מילי בובי בראון התחילה לשחק בגיל 8 ולמרות שמעולם לא השתתפה בשיעורי משחק, היא החלה קריירה בהוליווד. היא קיבלה כמה תפקידים קטנים מאוד בסדרות גדולות כמו “משפחה מודרנית” ו”האנטומיה של גריי”, אבל אחרי כמה זמן, היא הרגישה שהיא לא יכולה לעשות את זה יותר. היא מודה שהכל השתנה כשהגיעה לשחק ב”דברים מוזרים”.

https://www.instagram.com/p/B6ocvYlnxuU/

וגם גל גדות מחכה לכם בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים