21 נשים שהחליטו למרוד והפסיקו לגלח לכבוד חודש “ינואר השעיר”… עכשיו תורכן?!

הטרנד החדש הזה בהחלט מפתיע!קבלה עצמית היא נושא חשוב שמקבל דחיפה בתקופה האחרונה, במיוחד כשזה מגיע לנשים. אז נכון, תקופת הפמניזם התחילה די מזמן, והיום נשים יכולות לעבוד ברוב סוגי העבודות, להצביע בבחירות, ואפילו להיות בעלות החופש לבחור מה הן ילבשו ומה לעשות בגוף שלהן… אבל האם זה באמת ככה?

תכל’ס, תחשבו על זה – מאיזה גיל התחלתן לגלח? כמה פעמים בשבוע אתן מגלחות? לכמה איזורים בגוף (חוץ מהראש) אתן מאפשרות לצמוח באופן חופשי? זה בסדר, כולנו באותה סירה בעיקר כי הנורמות החברתיות מלמדות אותנו ש”שעיר זה גברי ואישה צריכה להיות חלקה”.

אז זהו, שלא! הנה 21 נשים שהחליטו להפסיק לגלח לכבוד חודש “ינואר השעיר” (Januhairy), ואולי זה יראה לכם שזה לא כזה גרוע… האומץ שלהן אפילו ראוי להערצה!

1. שעיר זה יפה?

2. “התחלתי לגדל את שיער גופי כבר במאי 2018 בשביל הופעה בחוג הדרמה בו אני משתתפת. היו כמה רגעים מאתגרים עבורי, אבל התהליך חשף אותי לטאבו המטורף שיש על גוף האישה. אחרי כמה שבועות התחלתי להתרגל לזה ולאהוב את השיער הטבעי שלי”

Credit: janu_hairy

3. “התנועה של גידול שיער בינואר צוברת תאוצה בתקשורת ומקסים לראות את זה. אנשים צריכים להבין שלנשים יש את הזכות לבחור מה לעשות בגוף שלהן”

Credit: onlylittlemy

4. “מרגישה טוב עם עצמי!”

Credit: lailacampelo

5. חופש הבחירה הנשי הוא דבר חשוב, וצריך לקבל אותו…

6. “חופשייה!”

Credit: lil_spicei

7. “התחלתי להתגלח כבר בבית הספר היסודי. עם הזמן הבנתי שהסיבה לגילוח זה הלחץ החברתי והנורמות, אבל אני חושבת שזה מיותר. עכשיו אני מרוצה מהשערות שלי ונותנת להן לצמוח”

אתם חייבים לראות את הנשים האמיצות שמחכות בדף הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים