21 הנשים האלו שהפסיקו לצבוע את השיער נראות כל כך טוב, שזה ישכנע אתכן לעשות בדיוק אותו דבר!

אפור זה זקן?! תחשבו על זה שוב!צובעות את השיער? תופעת הצבע בשיער ללא ספק הפכה לחלק מאידיאל היופי הנשי. נשים בכל רחבי העולם מנסות להסתיר את השיערות האפורות, לעשות גוונים, ולסגל לעצמן מראה אופנתי ו”צעיר”.

אבל האם באמת השיער האפור הוא זה שגורם לנו להיראות מבוגרות? לא כל כך בטוח… הנה 21 נשים שהפסיקו לצבוע את השיער ופשוט לתת לאפור לצאת לחופשי, והן בהחלט מוכיחות שאפשר להיראות מדהים בכל גיל ועם כל צבע שיער! לכו תדעו, אולי אחרי הכתבה הזו תיפרדו מהספר ותשפכו את קופסת הצבע לשירותים…

1. “מגיל 24 בערך התחלתי לצבוע את השיער לחום, ועשיתי את זה עד גיל 41. אני הולכת להיות בת 42 והחלטתי לחשוף את האני האמיתי שלי ולראות מה מסתתר מתחת לצבע”

2. “החלטתי להניח לשיער הלבן לצמוח ולקבל את מי שאני. צבע השיער לא מגדיר את האופי שלי!”

3. “אני אוהבת את הגוונים הטבעיים שאימצתי, וזה רק נעשה יפה יותר מיום ליום”

4. “היה לי שיער לבן מאז התיכון, והייתי צריכה לצבוע אותו כמעט כל חודש. לפני 4 שנים החלטתי להניח לשיער הלבן לצמוח ולחבק את הצבע הטבעי שלי”

5. “צבעתי את השיער שלי מגיל 18, ועכשיו בגיל 42 אני סוף סוף נותנת לו להיות חופשי!”

6. “הייתי בת 12 כשהבן שהייתי דלוקה עליו הפנה את תשומת לבי לשערה הלבנה שעל ראשי. הוא לא התכוון לפגוע בי, אבל אני הייתי מתוסכלת מזה. מאז ביליתי שנים עם שיער קצר וצבע, אבל היום בגיל 26 אני נותנת לשיער פשוט לצמוח”

7. “התחלתי להאפיר כבר בגיל 13, ומעולם לא צבעתי את שיערי. יותר מזה, אני מאריכה אותו מאז שאני בת 12 ומעולם לא הרגשתי שהצבע או האורך מבגרים אותי! השיער הטבעי שלי מאפשר לנשיות שלי לפרוח”

עוד לא ראיתם כלום! מחכות לכם עוד תמונות מדהימות בדף הבא…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים