21 מהפכים של נשים לפני ואחרי איפור שיוכיחו לכם שכל אחת יכולה להפוך ליפהפייה אמיתית!

לא משנה אם את מעדיפה מראה טבעי או לא - המהפכים האלה פשוט עוצרי נשימה...יש כאלו שלא אוהבות להתאפר, יש כאלו שמשתמשות באיפור מדי יום, יש כאלו שהולכות על מראה טבעי ויש כאלו שממש משנות את תווי הפנים שלהן… הדבר היחידי שכולן מסכימות ומסכימים לגביו הוא כמה כח יש לאיפור שנעשה כמו שצריך.

איפור לא רק מדגיש את מה שצריך להדגיש ומסתיר את מה שצריך להסתיר – איפור גם יכול לתת להעניק הרבה בטחון. רק תראו את 21 הנשים הבאות שהחליטו להעלות לרשת תמונות שלהן עם ובלי איפור… פשוט מדהים!

1. קצת איפור וכל סימני העייפות נעלמו כלא היו

2. המראה החתולי המעושן

3. איפור יכול להעלות את הבטחון העצמי מ-0 ל-100

4. עם איפור אפשר להראות מדהים בכל גיל

5. שכבת בסיס טובה תסתיר את כל הפגמים

6. זה בדיוק מה שהיא הייתה צריכה

7. עכשיו היא נראית כמו דוגמנית

View this post on Instagram

Another Beautiful #Makeover! FOLLOW- @visage1studios FOLLOW – @v1scosmetics BOOK your Flawless Professional Makeup Artistry & Glamour Photo Shoot Session with me, Professional Makeup Artist & Photographer Joanna Petit-Frere TODAY! Photography & Makeup By Me, Joanna Petit-Frere – @visage1studios Beautiful Model – @hollyannfreedom Products I used – EYES – @urbandecaycosmetics "Gwen Stefani" Palette LINER – @maybeline – "Blackest Black" BROWS – #maybelline – "Brow Drama" LASHES – @hudabeauty "Camille #16" FOUNDATION – @bobbibrown – CONTOUR – @AnastasiaBeverlyhills – "Tan to Deep" BLUSH – @narsissist "Exhibit A" HIGHLIGHT – @bobbibrown – "Bronze Glow" LIPLINER – @v1scosmetics – "Shiraz" LIPSTICK – @v1scosmetics – "Red Carpet" LIP GLOSS – @AnastasiaBeverlyhills – "Glided" #BostonMakeupArtist #bostonmua #beforeandafter #beforeandaftermakeup #transformation #transformation #transformationmakeup #blackbeauty #makeup #BostonmakeupArtistandPhotographer #bridalmakeup #bostonbride #newenglandwedding #bronzeskin #JoannaPetitFrere #Visage1Studios #glamourbridalmakup #makeupforblackwomen #bostonwedding #bostonafricanwedding #bostonafricanamericanmakeupartist #headshots #africanwedding #africanqueen #bostonbridalmakeupartist #v1scosmetics #beautifulblackmakeup #melaninbeautiesunite #bostonafricanamericanmakeupartist

A post shared by Joanna Petit-Frere (@visage1studios) on

איך להיראות צעירה ב-10 שנים? גלו בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים