24 תמונות של כלבים לפני ואחרי שהצילו אותם שמוכיחות שאהבה יכולה לשנות את החיים!

לא תאמינו מה אמבטיה טובה וקצת אהבה יכולים לעשות...13. דולי נמצאה בלוס אנג’לס כשהיא משוטטת ברחוב ומחפשת אוכל מפחי אשפה. אחרי שעברה טיפול עשרת אלפים, היא נראית היום כך. להתאהב!

14. המשפחה של תיאו עזבה את הבית והשאירה אותו נטוש וגלמוד ברחוב. רק אחרי שנה הוא הגיע לעמותה שטיפחה וגידלה אותו

Credit:

Credit: Annie Hart

15. בטי הקטנה ננטשה ע”י בעליה. היום היא כבר לא מתביישת במראה שלה והיא מוכנה למשפחה חדשה

16. וודי שוטט ברחובות במשך חודשים אחרי שבעליו הלך לעולמו. מציליו הבינו שהוא עיוור בעין אחת ובסופו של דבר, למרות הפחד הראשוני, הוא שיתף איתם פעולה. תראו איזה מתוק!

17. מתחת לערימות הלכלוך והטינופת הסתתרה פודל ננסית יפהפייה שסבלה מהזנחה קשה. כשנמצאה היא כבר לא יכלה ללכת, אבל היום, אחרי טיפול מסור היא שוב יכולה להתרוצץ.

18. כשאלנה הובאה למקלט, בקושי ניתן היה לזהות שמדובר בכלב. כדי לתת לה חיסונים, היו חייבים לגלח אותה לחלוטין, ורק אז התגלה שהיא הרבה יותר צעירה ממה שחשבו בהתחלה. היום אחרי שמצאה משפחה חדשה היא שמחה ומאושרת.

19. בו הובאה למקלט חיות אחרי שנמצאה בצד הדרך. אחרי שנוקתה וטופחה משקלה הגיע ל-1.2 קילו בלבד. תראו איזה מדהימה היא…

20. הכלב המסכן הזה נמצא גוסס במקסיקו עם זיהום קשה בעינו. הוא ניצל בזכות פלוני שהעלה תמונה שלו לפייס, מה שגרם למאות אנשים להתרגש ולתרום כסף כדי להעביר אותו לארה”ב ולטפל בו. היום איגי לא נח לרגע והוא מוכן לשחק עם כל אחד שייתן לו קצת תשומת לב ואהבה.

Credit:

Credit: Eldad Hagar

21. ויטה נמצאה גוססת וגוועת ברעב במגרש גרוטאות בלוס אנג’לס. רק אחרי חודשים של טיפול מסור, מעקב וטרינרי ותזונה נכונה, היא הצליחה לחזור לעצמה.

22. כשצ’דר נמצא הוא איבד את כל הפרווה שלו ועצמות גופו בצבצו החוצה מעורו. אחרי שמצא בית חדש שמטפל בו כמו שצריך, הוא נראה פשוט יפהפה!

23. זו אוליביה ביום בו היא נלקחה ממקלט לבעלי חיים ע”י הבעלים הנוכחי שלה ושנה אחרי. תראו מה שנה אחת יכולה לעשות…

Credit:

Credit: imgur

24. שרק נמצא כשהוא בקושי יכול לזוז, רגליו היו מלאות פצעים ופרוותו כוסתה בבוץ. לא תאמינו איך הוא נראה היום במשפחתו החדשה…

מקור: Boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים