24 אנשים שהצליחו לצלם תמונות כל כך מטורפות שגם צלמים מקצועיים יקנאו בהם!

חכו שתראו את מספר 15להיות צלם זה יותר מסתם ללחוץ על הכפתור במצלמה. זה לחשוב, לתכנן, להיות שם ברגע הנכון ובזווית הנכונה כדי להביא את התמונה המושלמת. ולרוב זה גם כולל ציוד יקר וטוב, שיעזור להוציא לפועל את כל מה שרוצים להשיג.

אבל לפעמים אפשר גם בלי ציוד יקר. לפעמים אפשר להשיג את התמונה המושלמת בעזרת פלאפון בלבד והמון יצירתיות. כי גם אם התאורה או הפוקוס לא מושלמים, היופי של התמונה יגרום לנו לאהוב אותה בכל מקרה.

הנה 24 אנשים שיודעים איך להפיק תמונות נהדרות ומגניבות באמצעות זוית נכונה ולא מעט דמיון!

1. אל תאמינו לחוקי הפיזיקה

2. אש על הגולש

3. חופשיה כמו ציפור

View this post on Instagram

You can’t go on holiday and not take a #myfoundwings photo with some seashells at the beach, am I right or am I right? …or, am I just too into my own hashtag? 😅🐚 . I’ve just landed back in London and already feeling nostalgic about my trip to Portugal, it was so good to get a bit of sunshine and just hang out with my parents. Now, home to some pizza and cuddles with the cats, oh, and the boyfriend 🙈 . . #livefullyalive #curated_nature #creativegrammer #inspiredbynature #simplepleasures #creativityfound #alittlebeautyeveryday #littlestoriesofmylife #whimsicalwonderfulwild #createeveryday #seekinspirecreate #smallmomentsofcalm #visualcrush #natureinspired #thenativecreative #forcedperspective #creativehappylife #sharpenmyfilm #myhappymoments #capturinghappiness #nothingisordinary_ #choosejoy

A post shared by Kika | Creative Photography (@kutovakika) on

4. כל החיים הם גלידה

5. תשתי ותגדלי, אליס!

6. כח הקשת

7. משושה שווה ידיים

8. יש לי רעיון!

View this post on Instagram

Energia da natureza, vibe boa ✌🏼

A post shared by Jericoacoara 🌴 (@kimveiga.tur) on

פיזור עננים, פרח וגם נעל ענקית מחכים לכם בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים