24 הסיבות הכי מצחיקות ומעצבנות שבגללן ילדים לא הסכימו לאכול את מה שההורים שלהם הכינו להם! מס’ 15- בול הבן שלי…

כל ההורים באותה הסירה...שמישהו יסביר לי מה הקטע של ילדים עם אוכל.

לפעמים נראה שאין להם צורך קיומי באוכל כדי לשרוד. הזאטוטים האלו פשוט לא אוהבים לאכול ומסרבים בכל פעם שאנחנו מגישים להם צלחת, לא לפני שהם שולפים סיבה הזויה.

לכו תסבירו להם שלפיצה שחתוכה לריבועים ולפיצה שחתוכה למשולשים יש את אותו הטעם. ואיך לעזאזל הם מצפים שנאמין כשהם אומרים שהם שבעים אחרי ביס אחד בארוחת הבוקר?

אם יש לכם ילדים, אתם בטוח יודעים למה אני מתכוונת. אבל כדי שתרגישו לא לבד בתוך הסירה הזו, אספנו לכם 24 סיבות לא הגיוניות שילדים אומרים להורים שלהם כשהם לא רוצים לאכול ויכולות להוציא את ההורים מדעתם. איזה סיבות היו לילדים שלכם? ספרו לנו בתגובות! :)

1. “הבת שלי אומרת שהיא לא רוצה לאכול תפוחים כי זה מזכיר לה את שלגיה”.

2. “הילד שלי מוכן לאכול צימוקים רק אם הם בקופסה ולא בשקית”.

3. “הבן שלי לא רוצה לאכול את הבננה רק בגלל שאני קילפתי אותה ולא אבא שלו”.

4. “הבן שלי לא רוצה לאכול את הטוסט הזה כי יש לו ‘זנב’ והוא לא אוכל חיות”.

5. “הבן שלי לא רצה לאכול את המאפין הזה בגלל ש’המאפין נראה כאילו הוא צריך רופא’, ועכשיו אני צריכה רופא שייתן לי משהו להרגעה”.

6. “הוא לא מוכן לאכול את זה כי זה שבור. אני לא יכול לאכול את זה כי זה שלו. שמישהו פאקינג יגיד לי מה אני אמור לעשות עכשיו.”

7. “הבן שלי לא רוצה לאכול דובדבנים בגלל שאם אני אוציא מהם את הגלעין הם יראו כמו זיתים. מישהו מוכן לעזור לי להסביר לו שזה ממש לא אותו הדבר לפני שאני יוצאת מדעתי?”.

8. “אחרי שהבן שלי אכל כמעט חצי מהעוגייה הוא גילה שהיא לא עוגיית אוראו. בחיים לא אמרתי שזה אוראו. ועכשיו הוא צורח. בקניון. הצילוווו”.

9. “הבן שלי לא מוכן לאכול ענבים חצויים כי אם הוא יאכל דברים “שבורים” זה ישבור אותו גם”. הגיוני סך הכל לא?”

10. “הבן שלי לא רוצה לאכול את העוגייה הזו כי היא “חמודה מדי”. אשכרה נאלצתי להקפיא אותה כדי שהיא לא תתקלקל או תיהרס והוא מדי פעם בודק אם היא נמצאת שם”

11. “הבת שלי לא מוכנה לאכול את הגלידה הזו עם דובוני גומי כי “הגלידה נמסה והדובונים טובעים”.

12. “הבן שלי לא מוכן לאכול את הרטטוי (ירקות מבושלים) שהכנתי כי “לא הכין את זה עכברוש”.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים