25 אנשים שהחליטו לאסוף את הדברים הכי מוזרים ומגניבים בעולם!

מספר 19 פשוט מטורףזוכרים שהייתם קטנים, והיה לכם אוסף גולות? אולי קלפי סופרגול, או פוגים, אולי בכלל אספתם מכוניות או חולצות כדורגל? כולם אוהבים לאסוף דברים, זה סוג של תחביב שגם עלול להפוך באיזשהו שלב להתמכרות.

אבל אם לכם כנראה היה אוסף “פשוט”, כזה שלכולם יש, אז אתם הולכים לראות פה משהו מיוחד. כי יש אנשים בעולם שיש להם אוספים פשוט מדהימים, שאפילו לא חשבתם שאפשריים.

הנה 25 אנשים שהלכו עם האוסף שלהם עד הקצה. קיבלתם השראה לאוסף חדש?

1. “לפני שנה החלטתי להישאר בבית ולחורר מטבעות של המדינה, במקום להסתובב בחוץ ולהסתבך בצרות. הנה האוסף שלי עד כה”

2. “חברה שלי מנקה את אוסף משחקי המונופול שלי”

3. “אמא שלי אוספת חול מחופים מכל העולם…”

4. “חמי עבר דירה. אוסף התקליטים שלו דרש העברה נפרדת ושתי משאיות”

5. “אוסף הציורים הזעירים שלי – אקריליק על מטבעות”

6. “קניתי את הסכין הראשונה שלי ב-1971. הפסקתי. ככה נראה האוסף ב-2016 לפני שפיצלתי אותו ונתתי לנכדים ולאחיינים שלי. 396 סכינים.”

7. “41 תלתנים בעלי 4 עלים, ואחד עם 5 עלים. אספתי אותם בתור ילד ועטפתי כל אחד בנייר. שמתי את כולם בקופסא. חשבתי שהם כבר מזמן נעלמו אבל מצאתי אותם!”

8. “סבא של חבר שלי היה רוקח בשנות ה-50. הנה כמה מהדברים שלו מאז”

9. “אוסף סיכות דגלים מכל מדינה שביקרתי בה”

10. “אני עובד מהבית. בכל בוקר בן השנה שלי מוריד את כל חרבות האור שלי מהקיר ויושב מהופנט בזמן שאני מדליק אותן. כל בוקר. בחיי, אני אוהב את מלחמת הכוכבים.”

11. “הגינה של אבא שלי. הוא הגיע למצב שהוא צריך להבריח פנימה צמחים ופסלים קטנים חדשים כדי שאמא שלי לא תגיד לו שוב שהוא אגרן”

12. “יש אנשים שאוספים חותמות, בזמן שאחרים אוספים מכוניות מפוארות. אני אוסף חליפות סקי מחנויות יד שנייה. הנה כמה מהמועדפים שלי”

13. מעריץ אחד הצליח לאסוף את כל 1,262 המשחקים שיצאו ל-WII בארה”ב


שתפו עם החברים שתפו עם החברים