25 אנשים שהיו אמיצים מספיק לעשות שינוי קיצוני בחיים שלהם!

לגמרי יעשה לכם חשק לעשות שינוי בחיים!כל אחד חוטא מידי פעם בשאלה “מה אם?” – מה אם הייתי עוזב את העבודה והולך אחרי החלום? מה אם הייתי מתגרשת ופותחת דף חדש? מה אם הייתי רזה?

לרוב התהיות האלה נשארות בגדר שאלה, ואתם ממשיכים בחיים, בעבודה, בנישואים, במראה הנוכחי… אבל לפעמים אתם קמים ומכריזים “עד כאן! הגיע הזמן לפעול”. ריכזנו לכם 25 אנשים שהיו אמיצים מספיק לעשות שינוי מטורף בחייהם, ואולי הם יתנו לכם השראה לקום ולעשות את השינוי עליו חלמתם!

1. “אני לא יכול להזיז את הידיים שלי, אז אני מצייר עם הפה. זה הציור הראשון שציירתי בצבעי שמן”

2. “היום אני חוגג שנה ללא אלכוהול, וזו הפעם הראשונה בחיי שהגעתי להישג כזה!”

3. “לפני 13 שנים התחלתי ללמוד רפואה. היום אני מנתח לב וריאות. אני מאושר!”

4. “לפני 3 שנים הופעתי בפעם הראשונה, היו רק 5 אנשים בקהל ועוד שנייה עשיתי פיפי בתחתונים מלחץ. אתמול הופעתי בפני 1000 אנשים, ונהניתי מכל רגע!”

5. “אני מרכיב משקפי ראייה מגיל 8, ותמיד הייתי קצר-רואי. בדיוק עברתי ניתוח להסרת משקפיים בלייזר והראייה שלי 6/6. בכיתי בפעם הראשונה שהבנתי שאני יכול לראות את כל העלים בעצים בלי משקפיים. איזה יום נפלא!”

6. “לפני 4 שנים אחי ואני החלטנו ללכת אחרי החלום ולפתוח חברה לרהיטים. חודש שעבר זכינו בפרס הראשון שלנו! זה לא הרבה, אבל אנחנו ממש מתרגשים!”

7. “זה אחי הקטן מת’יו בן ה-18. בגיל 6 שבועות נאמר לנו שהוא לעולם לא יוכל ללכת ויהיה תקוע בכיסא גלגלים כל חייו. לפני חודשיים נאמר לו שזה אפשרי. הנה הוא לאחר חודש של אימונים, צועד לצידי 40 מטר בלי עזרה”

8. “אתמול הבטחתי לעצמי שאני אהפוך את הדירה שלי לראוייה למגורים, והנה עשיתי את זה. ביי ביי דיכאון!”

9. “האבא האדיר שלי קיבל דוקטורט (הדוקטור הראשון במשפחה, גדל בעוני קשה), ואני פשוט גאה בו. ברצינות אבא, אתה מודל לחיקוי!”

בדף הבא מחכה לכם שינוי שהייתם מתים לעשות, אבל כנראה אין לכם אומץ!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים