26 אנשים שהגשימו את החלום שלהם כנגד כל הסיכויים ויוכיחו לכם שאין דבר העומד בפני הרצון!

ומה התירוץ שלכם?גם אתם סובלים מדחיינות תמידית? זה בסדר, להרבה אנשים יש את זה. החיים עמוסים בהרבה עניינים כמו עבודה, ילדים, חגים ותמונות של חתולים באינטרנט, ובגלל זה אנחנו לא מספיקים לעשות דברים שאנחנו באמת רוצים או צריכים.

אבל בתכלס, הכל זה רק תירוצים. אם אנחנו באמת נרצה להשיג משהו, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לקבל החלטה, ואז לעבוד בשביל זה. וגם אם זה יהיה קשה, אסור לוותר.

הנה 26 אנשים שיוכיחו לכם שהכל אפשרי ויתנו לכם את ההשראה להזיז את עצמכם מהספה אל עבר החלומות שלכם!

1. “התחלתי לעבוד על המסעדה הקטנה שלי לפני שנתיים. והנה אני עכשיו הולך לתלות את השלט ולצאת לדרך. זה היה קשה אבל אני עדיין הכי שמח שאפשר!”

2. כן, היא לומדת למבחנים רגע אחרי לידה

3. “בגיל 44 הפכתי לראשונה לבעל דירה! עכשיו עופו מהשטח שלי!”

4. “אני כבר כמעט בלי שום כאבים. למרות שעדיין קשה לי לזוז, היה שווה את זה”

5. “אשתי ואני בתמונות ישנות כשאנחנו מכורים לסמים לעומת תמונות עדכניות. שנינו נקיים מסמים ואלכוהול כבר מעל 5 שנים, ויש לנו ילדה בת 3. החיים שלנו לא פשוטים, אבל יחסית לחיים הקודמים שלנו, אנחנו חיים את החלום!”

6. “לפני שנתיים שכבתי במיטה בבית חולים וכמעט מתתי מקרוהן. היום אני 7 חודשים לפני סיום התואר כדי שאוכל לעבוד עם חולים כמוני. לכל מי שאמר שאני לא אוכל לעשות את זה, נחשו מה? עשיתי את זה”

7. “פעם ראשונה שלוקחים את מכונית האופניים החשמלית שלנו לנסיעת מבחן. פעילות גופנית – יש. להרדים את התינוק – יש. להציל את העולם – יש. מה הפלא שאנחנו נראים כל כך מאושרים”

8. “ההתקדמות האמנותית שלי מ-2016 ל-2018! אני מקווה שהעבודה הקשה שלי תשתלם אפילו יותר ב-2019. לא אפסיק לצייר לעולם”

9. “גדלתי במשפחה עניה עם 10 ילדים ואני הראשונה שהולכת ללמוד במכללה. סיימתי ב-10% העליונים של הכיתה, אני סגנית יו”ר אגודת הסטודנטים, והשגתי התמחות לקיץ. הכל בעצמי ואני רק בשנה הראשונה. אושר זה לא מילה!”

סיפורים קטנים ומרגשים על אנשים שהצליחו לפתוח בחיים חדשים וטובים אחרי שנים קשות – בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים