26 אנשים שמעדיפים למחוק את הרגע הנוראי הזה מהחיים שלהם!

אחרי שתראו את כל התמונות האלו תבינו שהיה לכם יום פשוט מעולהמכירים את הימים האלו שמתחילים רע ולא משנה מה תעשו, הם פשוט ימשיכו רע ויגרמו לכם להתחרט שבכלל יצאתם מהבית?

אז אל תדאגו, היום זה לא יום כזה, אנחנו מקווים, אבל יש מלא אנשים בעולם שכבר חוו ימים כאלו והיה מי שיצלם. עכשיו, זה לא שאנחנו בעד שמחה לאיד, אבל התוצאות פשוט קורעות מצחוק.

אספנו בשבילכם 26 תמונות מצחיקות של רגעים מבאסים שיגרמו לכם להבין ששום דבר לא באמת כזה נורא.

1. הוא גם בדיוק קיבל שיחה מאראלה

2. לאאאאאאא

3. כשבא לך לאכול שניצל חם-חם והתקרבת יותר מדי למחבת

4. תופעה נפוצה ומזעזעת

5. “תודה שנסעת בזהירות”

6. לא צריך קרם הגנה, אין כזאת שמש בחוץ

7. לא נורא, כמה כבר עולה מחשב חדש של אפל?

. درسته یه سری قهر میکنن ، آلبوم میدن بیرون ، اما خواهشن فکر تعمیر کارای مام باشین ، چه وضعشه 😂😂🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ بعد تعمیر میان یکسری میگن لپ تاپمون اوکی بود شما کجش کردین 🤣⌚️🖥💻⌨️🖱📱📲 تعمیراتتون با ما @apple__care 0913 325 98 46 0313 651 15 15 ‎سيتي سنتر،طبقه اول،راهرو مقابل آب نما ،روبه روى كافه فنجان، ‎ساعات كارى فروشگاه : 10-23 @apple__care Channel : 👉🏻 t.me/Applecaretelegram T.me/LA_esfahan #apple #airpods #appletv #applecare #applewatch #macbook #macbookpro #macbook #macbookair #imac #iphonex #ipad #ipadpro#isfahan #esfahan #spigen #silicon #case #citycenter #اپل #اصفهان #Spigen#macbookair#plantronics#esfahan#isfahan#imac#appletv #BeatsByDre #jbl#jblflip4#iphone8#iphonex#iphoneten#iphone10#appletv#watch3#polaroizedsnap ‌#apple #iphonex#esfahan#isfahan

A post shared by مسیر مدرن (@apple__care) on

8. בעלים של אחת משלוש הסירות מתחרט עכשיו שהוא לא קנה צוללת. תוכלו לדעת של איזו סירה?

9. הטעות שלו היא שהוא הוסיף זעפרן שמרגיש מעט זר במנה הנהדרת הזו

10. “האייפד ננעל. נסה שוב בעוד 25,024,394 דקות”


שתפו עם החברים שתפו עם החברים