27 אנשים שהפכו חול ליצירות אומנות מטורפות!

10 פשוט מטורף!!!זוכרים את הימים שהלכנו עם ההורים לים ובנינו על החוף טירה מחול? טירה שבאותו הרגע היא נראתה לנו כמו יצירה מושלמת, אבל בתכל’ס, במבט לאחור, היא לא היתה הרבה יותר מערימה של חול עם כמה חורים.

מסתבר שיש אנשים, כנראה קצת יותר כישרוניים מאיתנו, שכשהם מתחילים לשחק בחול, מה שיוצא זה כבר ממש לא משחק. אצלם, דמויות אנושיות, טירות ענק, ואפילו דמויות טלוויזיה אהובות שמפוסלות בחול, הופכות ליצירת אומנות של ממש!

1. “מישהו רוצה שוקולד?”

View this post on Instagram

Puri Beach 🏖️ [The Relaxation-Driven Destination] The beach spot of Puri is the prime attraction flourishing gracefully in the city of #Puri in the state of #Odisha. It resides on the shore of Bay of Bengal (it’s even a Hindu sacred spot). The Puri beach is the destination of the annual Puri Beach #festival; also conducts the sand art displays etc. Make your way to this fun-driven destination and live the best time of your lives. The state of Odisha is truly a gem [blessed with wonders]. ▪️ ▪️ ➡️ Pay a visit – ☎️ Whatsapp +91 9971116400 or 💻 Email [email protected] ▪️ ▪️ #bayofbengal #puribeach #puribeachfestival #sandart #besttimeofyourlife #wonders #beach #hindu #sacred #incredibleindia #TravelsiteIndia #indianbeach #westbengal #wanderlust #traveldiaries #sandcompetition #biknigirl #charliechocolatefactory #sandcastle #festivevibes #indianfestival #celebrations #bucketlist #travelgram #trulyincredible #travelmemories

A post shared by Travelsite India (@travelsiteindia) on

2. אוצר שלי

View this post on Instagram

#sand#sandart

A post shared by kerala_boy (@mr__crazy_king_) on

3. היופי של הטבע

View this post on Instagram

#Beautiful #sandart #happysunday

A post shared by Mpho Thebe (@iam_mpholove) on

4. פשוט מדהים!

5. אהבה אמיתית ואינסופית

6. מכונית מהעתיד

7. המיניונים המגניבים!

8. הייתי לגמרי בזה!

9. קתדרלה מחול… וואוו!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים