29 סודות עסיסיים על הסרטים הכי מפורסמים! עובדה מס׳ 8 תשאיר אתכם בהלם!

ויש אפילו עובדה מעניינת על הכוכבת שלנו!תודו שמתישהו במהלך חייכם חלמתם להיות שחקני קולנוע. זה נראה תפקיד כל כך זוהר, כל כך כיפי, וכל כך משתלם מבחינה כלכלית. אבל מאחורי הכסף והתהילה, מסתתרת גם הרבה עבודה קשה. פעלולים, לימודי שפות, העלאה במשקל, ויש שחקנים שאפילו לוקחים את זה יותר רחוק.

כשאנחנו רואים את הסרט הסופי, אנחנו לא באמת יודעים מה עמד מאחורי. עם איזה אתגרים ההפקה נאלצה להתמודד, ומה השחקנים עשו כדי להגיע מוכנים לתפקיד. רמז – מדובר בקצת יותר מלשנן שורות ולהראות יפים…

הנה 29 עובדות על מאחורי הקלעים של סרטים ושחקנים שיגרמו לכם להעריך יותר את הסרטים האהובים עליכם!

1. שומרי הגלקסיה

כריס פראט גנב את התלבושת של ‘סטאר לורד’ מאתר הצילומים כדי שהיא תהיה זמינה עבורו כשירצה לבקר ילדים שמאושפזים בבתי חולים.
Credit:

2. הסנדק

החתול שמחזיק מרלון ברנדו בסצינת הפתיחה הוא בעצם חתול רחוב שהבמאי פרנסיס פורד קופולה מצא במתחם של חברת ההפקה פראמאונט ולא היה חלק מהתסריט המקורי. החתול לא הפסיק לגרגר בזמן השורות של ברנדו, אז רוב הסצינות שלו צולמו פעם נוספת.

Credit: boredpanda

3. מועדון הלקוחות של דאלאס

תקציב הסרט היה כל כך נמוך, ותקציב האיפור היה 250 דולר בלבד. למרות זאת אנשי הצוות בסרט הצליחו לעבוד עם זה, והמאפר ומעצב השיער של הסרט אפילו זכו באוסקר.

Credit: boredpanda

4. ארמגדון

נאס”א מקרינה את הסרט הזה במהלך תכנית הכשרת המנהלים שלה. מנהלים חדשים מקבלים משימה לנסות ולזהות כמה שיותר טעויות אפשריות. לפחות 168 כאלו נמצאו עד היום!

Credit: boredpanda

5. טיטאניק

כשקייט וינסלט גילתה שהיא תצטרך להתפשט מול ליאונרדו דיקפריו, היא החליטה לשבור את הקרח ובפעם הראשונה שהם נפגשו היא חשפה את עצמה בפניו.

Credit: boredpanda

6. מטריקס

כוריאוגרף הקונג פו, יואן וו-פינג, סירב בהתחלה לעבוד בסרט, וחשב שאם יבקש שכר מוגזם זה ירתיע את האחיות וצ’אוסקי. אבל זה לא. אז הוא הציב תנאי נוסף שחשב שהוא בלתי אפשרי – שתהיה לו שליטה מלאה על הקרבות, ושהוא יאמן את השחקנים 4 חודשים לפני הצילומים. האחיות הסכימו.

Credit: boredpanda

7. ג’אנגו ללא מעצורים

כשקלווין קנדי (ליאונרדו דיקפריו) הנחית את ידו על השולחן, דיקפריו בטעות שבר זכוכית עם כף היד והחל לדמם. אבל הוא התעלם, נשאר בדמות והמשיך בסצינה. קוונטין טרנטינו התרשם והשאיר את הקטע בגרסא הסופית, ולאחר שצעק ‘קאט’, דיקפריו זכה למחיאות כפיים מכל החדר.

Credit: boredpanda

8. פורסט גאמפ

טום הנקס לא קיבל שכר על ההשתתפות בסרט. במקום זה הוא קיבל אחוזים מהרווחים שהניבו לו כ-40 מיליון דולר.

Credit: boredpanda

9. שליחות קטלנית

אחה”צ אחד במהלך הפסקה מהצילומים, ארנולד שוורצנגר נכנס למסעדה בלוס אנג’לס והזמין לעצמו אוכל. מאוחר יותר הוא הבין שהוא עדיין מאופר כמו המחסל – עין אחת חסרה, לסת חשופה ועור שרוף.

Credit: boredpanda

10. האביר האפל

כהכנה לתפקיד הג’וקר, הית’ לדג’ר הסתגר בתוך חדר מלון למשך 6 שבועות. בזמן ההתבודדות שלו, לדג’ר התעמק בפסיכולוגיה שמאחורי הדמות שלו. הוא הקדיש את עצמו לפתח את כל המאפיינים של הג’וקר, ובעיקר את הקול והצחוק הסדיסטי.

Credit: boredpanda


שתפו עם החברים שתפו עם החברים