30+ עובדות מפתיעות שאולי לא ידעתם על “חברים”!

ממה פחדה פיבי? מה הדבר הכי מוזר בדירה של ג'ואי וצ'נדלר? ומה היתה הסיבה האמיתית שבגללה ברוס ויליס הופיע בסדרה?13. 

למסגרת סביב העינית של הדלת הייתה במקור מחוברת מראה. היא נפלה ונשברה אבל ההפקה אהבה את איך שזה נראה אז היא החליטה להשאיר את זה ככה. מי חשב שהמסגרת הזאת תיהפך לאייקון?

Credit:

Credit: NBC

14.

הפרקים של לונדון צולמו מול קהל חי של 500 אנשים, המספר הגדול ביותר בהיסטוריה של הסדרה. אם כבר מדברים על שיאים, הפרק האחרון של הסדרה מדורג במקום החמישי בדירוג הסדרות הנצפות ביותר אי פעם עם 52.5 מיליון צופים בארצות הברית לבדה.

Credit:

Credit: NBC

15.

התוכנית היתה כל כך מצליחה, שאפילו השחקנים ה”כבדים” של הוליווד רצו לשחק בה. הופעות האורח היו אינסופיות: שון פן, בראד פיט, גארי אולדמן, דני דה ויטו, ברוק שילדס, רובין וויליאמס, סוזן סרנדון, וריס רית’רספון. דבר כזה לא היה אז בשום תוכנית טלוויזיה מלבד תוכניות אירוח.

Credit:

Credit: NBC

16.

 שיר הנושא של הסדרה “I’ll Be There For You” של הרמברנדטס, היה במקום הראשון של מצעד הפופ בשנת 1994. באותה תקופה רשתות השידור דווקא רצו לבטל את שירי הנושא. אגב, לפני שהשיר נבחר הפקת התוכנית שקלה את השיר “Shiny Happy People” של REM. 

Credit:

Credit: bbc.co.uk

17.

השחקנית קתלין טרנר שיחקה את האבא הטרנסג’נדר של צ’נדלר, היא נבחרה בגלל הקול העמוק והצרוד שלה. למרות שעברו שנים מסיום הסדרה, מת’יו פרי עדיין מכנה אותה “אבא”.

Credit:

Credit: NBC

18. 

כל דמות הייתה מובטלת בשלב מסוים במהלך הסדרה. גם על רוס שתמיד עבד באותו מקום נאלץ לקחת בשלב מסוים שבתון. 

Credit:

Credit: NBC

19.

לקורטני קוקס הוצע במקור לגלם את רייצ’ל, אך היא דחתה את ההצעה וביקשה לשחק את מוניקה. בהתחשב בליהוק המושלם של הדמויות, אנחנו מודים שקשה לנו לדמיין כל אחד מששת השחקנים מגלמים תפקיד שונה.

Credit:

Credit: NBC

20.

את הופעת האורח של טום סלק נאלצו לצלם פעמיים. בפעם השניה היא צולמה ללא קהל חי, משום שבפעם הראשונה הוא התקבל בתשואות קולניות מדי בכל פעם שנכנס לסט.

Credit:

Credit: NBC

21. 

גונת’ר, בגילומו של ג’יימס מייקל טיילר, קיבל את תפקידו בתור ברמן הקפה כי הוא ידע איך להפעיל מכונת אספרסו בזמן שעבד בחייו האמיתיים בבית קפה בין אודישן לאודישן. 

Credit:

Credit: NBC

22. 

ג’ואי ורייצ’ל הם שני החברים היחידים שעבדו בבית הקפה “סנטרל פרק” בשלב מסוים של הסדרה, אף על פי שאף אחד מהם לא ממש היה מתאים לתפקיד…  

Credit:

Credit: NBC

23.

ליסה קודרו נכנסה במהלך הסדרה להריון עם בנה ג’וליאן. לכן היו צריכים להתאים את העלילה למצבה החדש. מכאן התחיל הרעיון שפיבי תשמש כאם פונדקאית לשלישייה של אחיה לסדרה.

Credit:

Credit: NBC

24. 

קורטני קוקס עברה הפלה בזמן שצולם הפרק שבו רייצ’ל יולדת את אמה, ביתם המשותפת שלה ושל רוס.

Credit:

Credit: NBC


שתפו עם החברים שתפו עם החברים