30+ עובדות מפתיעות שאולי לא ידעתם על הסדרה “חברים”!

ממה פחדה פיבי? מה הדבר הכי מוזר בדירה של ג'ואי וצ'נדלר? ומה היתה הסיבה האמיתית שבגללה ברוס ויליס הופיע בסדרה?למרות שעברו כבר 12 שנים מאז ש”חברים” ירדה מהמסך ומעל 20 שנים מאז שידור הפרק הראשון, היא מסרבת בתוקף לצאת לנו מהחיים ועדיין נחשבת לאחת הסדרות האהובות של כל הזמנים.

אינספור שידורים חוזרים גרמו למעריצים אדוקים לפצח תעלומות ולחשוף פרטים חדשים ומפתיעים על הסדרה, אבל גם אם אתם מגדירים את עצמכם כפריקים של הסדרה, סביר להניח שיש עוד כמה עובדות מעניינות שלא הכרתם…

קבלו 35 עובדות מסקרנות ומפתיעות על הסדרה הכי אהובה בכל הזמנים!

לא תאמינו איזה שיר כמעט נבחר להיות שיר הנושא של הסדרה…

1.

דיוויד שווימר (רוס) היה השחקן הראשון שלוהק לסדרה ואילו ג’ניפר אניסטון (רייצ’ל) לוהקה אחרונה. למעשה הדמות של רוס נכתבה במיוחד עבור שווימר, לעומת אניסטון שהייתה צריכה להיבחן כמו כל שחקן רגיל.

Credit:

Credit: NBC

2.

הקומיקאית והמנחה אלן דג’נרס קיבלה הצעה לגלם את דמותה של פיבי אבל דחתה אותה בנימוס. זה ממש בלתי אפשרי לדמיין את השישייה המפורסמת ללא ליסה קודרו שגילמה את פיבי.

3.

קורטני קוקס (מוניקה) הייתה השחקנית המפורסמת ביותר מבין השישייה כשהסדרה החלה. היא כיכבה בקליפ של ברוס ספרינגסטין ויצאה עם השחקן מייקל קיטון, דבר שקצת איים על חמשת השחקנים הצעירים ששיחקו לצידה.

Credit:

Credit: NBC

4.

ההשראה להיפיות של פיבי תפתיע אתכם לגמרי. ליסה קודרו אמרה בעבר כי האישיות הרוחניקית של פיבי נוצרה בהשראת ג’ניפר אניסטון שבאופן די מפתיע נמשכה לרוחניות ויוגה.

Credit:

Credit: NBC

5.

התספורת של אניסטון הייתה התספורת הכי מבוקשת בשנות ה-90 וכונתה “רייצ’ל” על שם דמותה. למעשה, כמעט כל בחורה שהלכה ברחוב באותם ימים התהדרה בתספורת האייקונית.

Credit:

Credit: NBC

6.

כל אחד מששת החברים הרוויח בעונה הראשונה 22,000 דולר לפרק אחד. בעונה האחרונה הסכום קפץ למיליון(!) דולר עבור כל פרק. המשא ומתן על השכר תמיד בוצע מול ששת השחקנים, דבר שלא היה מקובל לעולם. קודרו סיפרה בעבר שהכוח שלהם כשישייה היה חזק יותר משל רק אחד מהם.

Credit:

Credit: NBC

7. 

הספה הכתומה בפתיח “התגלתה” במקרה במרתף הסטודיו של האחים וורנר. הספה נחשבת לאחד הפריטים המזוהים ביותר בתולדות הטלוויזיה.

Credit:

Credit: NBC

8.

לפני תחילת צילום של כל פרק נהגו ששת חברי הצוות להתקבץ יחד. מצלמות או אנשים אחרים לא הורשו להיכנס. כל השישה נשארו קרובים עד עצם היום הזה. אגב, שמתם לב שהמילה “חבר” או “חברים” נאמרה לפחות פעם אחת ברוב הפרקים?

9. 

בזמנו הייתה ביקורת על כך שהחברים התגוררו בדירה ענקית על אף עלות הנדל”ן הגבוהה בניו יורק ועל אף היותם רווקים וצעירים. הערכה היא, על סמך הגודל שהדירה היתה אמורה לעלות כ-3,500,000 $. מעניין מה השווי של דירה כזאת היום.

Credit:

Credit: NBC

10. 

למרות שהסדרה היא על חייהם של החברים בניו יורק, היא צולמה למעשה בקליפורניה. כל פרק נמשך 22 דקות אבל צולם במשך חמש עד שש שעות.

Credit:

Credit: NBC

11.

משפט הפתיחה המפורסם של ג’ואי “How you doin’?”, דורג במקום ה-4 בדירוג 20 האימרות הכי מפורסמות בטלוויזיה. גם סגנון הדיבור של צ’נדלר זכה לפופולריות רבה.

Credit:

Credit: NBC

12.

כולנו מכירים את שולחן הכדורגל של ג’ואי וצ’נדלר. אבל שמתם לב פעם שיש להם שני מיקרוגלים בדירה?

Credit:

Credit: NBC


שתפו עם החברים שתפו עם החברים