5 תיאוריות קונספירציה כל-כך משכנעות, שיגרמו לכם לפקפק בכל מה שחשבתם עד היום!

אני עדיין בהלם מתיאוריה 4!אוהבים תיאוריות קונספירציה? חייבים להודות שלפעמים זה מרתק לחשוב על מציאות אחרת שקיימת ממש מתחת לאף שלנו, ואין לנו מושג!

כל הזמן אנשים מנסים להסתכל על אירועים היסטוריים מנקודת מבט אחרת ולהציע מציאות חלופית. לפעמים, הם אפילו מצליחים לספק הוכחות ממש משכנעות! בהתחלה, תגליות כאלה גורמות לאנשים מסביב לצחוק, אבל ככל שדנים בהן – אפשר להאמין שזו המציאות.

ריכזנו לכם 5 תיאוריות קונספירציה מטורפות שאפשר בקלות להאמין שהן אמיתיות! זה כבר תלוי בכם לאיזו מהן להאמין ואיזה הן שטויות במיץ…

1. וויליאם שייקספיר – האם הוא בכלל היה קיים? זו השאלה!

ברחבי העולם, הרבה אנשים סקפטיים לגבי קיומו של שייקספיר. אבל בואו נניח שהוא היה קיים – האם הוא באמת יכל לכתוב לגמרי לבד את כל יצירותיו, ללא חינוך מתאים? הרי ידוע שהוא לא הגיע ממשפחת אצולה.

בסרט “אנונימי” שיצא בשנת 2011, הוצג שייקספיר כשחקן ממוצע שלקח לעצמו קרדיט על יצירותיו של אדוארד דה ויר. כמובן שמומחים בנושא שייקספיר לא מסכימים עם נקודת המבט הזו, על אף שהתיאוריה הזו קיימת כבר מעל 100 שנים.

2. היטלר נפטר בגיל מבוגר, בשנת 1984

כנראה שהסיפור שאתם שמעתם, הוא שהיטלר התאבד בבונקר המחתרת שלו, ב-30 לאפריל, 1945. גופתו נמצאה וזוהתה. אבל מסתבר, שהעובדה הזו שנויה במחלוקת.

ה-FBI מחזיק במסמכים מסווגים שהיטלר נהנה מחיים רגועים ושלווים, גם זמן רב לאחר תום המלחמה. תחילה, היטלר הסתתר בארגנטינה, ולאחר מכן המשיך לברזיל. אפילו נכתב על כך בספר “היטלר בברזיל – חייו ומותו”. על פי גרסת הסופרת, היטלר הגיע לברזיל מסיבה ברורה – הייתה לו מפה עם נקודה מסומנת שהובילה לאוצר חבוי!

כדי להישאר במסתור, היטלר שינה את שמו לאדולף לייפזיג והוא חי עם אישה שחורה בשם קוטינגה. אבל המקומיים תמיד כינו אותו “הגרמני הזקן”.

3. ג’ים מוריסון ביים את מותו ונסע לאיי סיישל

ג’ים מוריסון, סולן להקת “הדלתות” וזה שנקבע על ידי המגזין “רולינג סטון” כאחד הזמרים הגדולים בכל הזמנים, נפטר בשנת 1971 מאי ספיקת לב. לפחות זה מה שהגרסה הרשמית טוענת… אבל חשוב לזכור שג’ים מוריסון היה צעיר, ממש כמו יתר המפורסמים שהצטרפו למועדון המוות בטרם עת – “מועדון 27”, וקצת קשה להאמין שהוא באמת מת.

היחידה שראתה את גופתו הייתה חברתו, פמלה קורסון. זה גרם לאנשים אחרים לפקפק בעצם מותו של הזמר, ויש תיאוריה שטוענת שמוריסון ביים את מותו. אפילו ריימונד מנזרק (נגן הקלידים בלהקה) כתב ספר “המשורר בגלות”, בו הוא מספר שמוריסון פרש לאיי סיישל.

למעשה זו אפילו לא הפעם הראשונה שזה קורה! אנשים רבים חושבים שאלביס פרסלי ומייקל ג’קסון עשו את אותו הדבר.

4. לאבריל לאבין יש מתחזה מברזיל שמופיעה במקומה

כן, תיאוריות דומות קיימות גם על אומנים נוספים, אבל כרגע נתמקד באבריל. לדברי חלק מהאנשים, אבריל לאבין מתה בשנת 2003, לפני 15 שנים! ובמשך כל השנים האלה, מתחזה מופיעה במקומה – מליסה.

נערה שנראית בדיוק כמו אבריל החלה לכתוב בלוג בשנת 2000. בבלוג, היא כתבה שהזמרת האמיתית לא הצליחה להתמודד עם מות סבה והתאבדה. כאן, מליסה הייתה צריכה להיכנס לנעליה של אבריל לאבין ולהמשיך את ההצלחה שלה.

באופן מפתיע, התיאוריה הזו סחפה אנשים רבים, ועד היום רבים דנים בסוגייה ומשווים בין תמונות וסרטונים.

אבל תכל’ס – איך אנחנו יודעים שמליסה עצמה היא לא בעצם אבריל בתחפושת?

5. קיאנו ריבס הוא בן אלמוות

זו תיאוריה מעניינת שהגו מעריצים של השחקן, כאשר שמו לב שהוא פשוט לא השתנה עם הגיל! המעריצים הלכו אפילו רחוק יותר, ומצאו הוכחה.

לפי המידע הזה, ריבס הוא נשמה זקנה שחיה כבר שנים רבות. בכל הזמן הזה, נשמתו הייתה אנשים רבים ושונים. לדוגמא הוא היה צ’ארלס הגדול והשחקן הצרפתי פול מונט. כמובן שכל הגלגולים האלה קשורים זה לזה בנסיבות של מוות מסתורי.

קיאנו ריבס שונה מאד משחקנים אחרים… הוא מתנהג כאדם רגיל לחלוטין, והמעריצים חושבים שזה בגלל חוכמת החיים הקודמת שלו.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים