6 טעויות נפוצות שאנשים עושים לפני מעבר דירה ועלולים לשלם עליהן ביוקר!

טעות #1- לקרוא את הכתבה אחרי שעברתם דירה ולא לפניעיגול פינות זו תכונה נפוצה אצל מרבית בני האדם, אבל כשזה נוגע למעבר דירה, לא יזיק לכם להיצמד לכללים.

הנה 7 טעויות נפוצות במעבר דירה שיעלו לכם ביוקר אם תקראו את הכתבה הזאת אחרי שעברתם דירה ולא לפני…

טעות #1 – להתחיל לארוז יומיים לפני ההובלה ולהתלונן על גב תפוס

נזכרתם לארוז יומיים לפני ההובלה? חבל.

אם אין לכם רצון לקרוס פיזית ונפשית, הכינו לעצמכם לו”ז משימות עם תאריכי התחלה וסיום מוגדרים מראש, ותנסו להיות ספציפיים ככל האפשר. למשל תחליטו שאת חדר הארונות אורזים בראשון, את המחסן בשני ואת הצעצועים של הילדים בשלישי. ככה תחסכו כאב ראש, סיוטים בלילה שאולי שכחתם לארוז משהו וכתפיים תפוסות.

טעות #2- להעביר את הבלאגן בבית לתוך הארזים כי אתם עצלנים

כולם חולמים לעבור לבית קצת פחות מבולגן, וכן זה אפשרי. כל מה שאתם צריכים זה רק ליישם את הטיפ הבא.

בשלב האריזה מיינו את הארגזים לפי חללים בבית, וסמנו כל חלל בצבע אחר, כל המובילים ידאו לשייך כל ארגז לחלל הנכון. בנוסף רשמו על גבי כל קרטון וקרטון בנפרד את תכולתו על מנת שתוכלו לפרוק את תכולת הבית באופן מסודר בארונות ומקומות האחסון החדשים.

Credit: Designed by Macrovector

טעות #3- להתקשר למוקדי השירות כדי לשנות את הכתובת ולגלות שמספרכם בתור למענה אנושי הוא 1,000,001 – המתנה נעימה!

אם אתם אוהבי ביורוקרטיה – אז אתם לגמרי מוזמנים להתקשר לכל אחד ממוקדי השירות ה”לבביים” ולשנות את הכתובת שלכם, אבל אם אתם אנשים נורמליים – יש דרך הרבה יותר פשוטה ויעילה.

לפני המעבר, עדכנו את כל החברות והארגונים הרלוונטיים לכם אודות מעבר הדירה בכתובתכם החדשה בקליק אחד דרך אתר מעבר דירה המאפשר לבצע שינוי כתובת דרך האינטרנט בקלות ובחינם אצל כל הספקים ונותני השירות כמו בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, ספק שירותי טלוויזיה ואינטרנט, קופות חולים ועוד . נשמע פשוט מדי? יכול להיות, אבל זה לגמרי עובד.

טעות #4- להתקמצן על ארגזים איכותיים ולהתבכיין שהואזה הנדירה שעברה בירושה במשך דורות במשפחה שלך נשברה

אל תנסו לחסוך ול”השאיל” מהסופר השכונתי קרטונים, כדי לחסוך כמה שקלים. כי מעולם המשפט “על מה שעולה בזול- משלמים ביוקר” לא היה נכון יותר. תעשו לעצמכם טובה ובקשו מהמוביל ארגז איכותי כדי למנוע קריעה של הקרטון ופגיעה בתכולתו

טעות #5- להזמין כמות מדויקת של ארגזים

כמו בטיפ הקודם, כאן זה לא המקום לחסוך. תמיד הזמינו כמות גדולה יותר של ארגזים ממה שאתם מתכננים. למה? כי אין דבר יותר מתסכל מלסיים לארוז, ולגלות שדווקא לדברים הכי חשובים לכם, אלו שהשארתם לסוף כי אתם משתמשים בהם מדי יום – לא נשאר מקום. אתם ממ שלא רוצים לאבד אותם, ולכן השאירו כמה “ארגזי הצלה” פנויים בדיוק למקרים האלו

טעות #6- לגלות שאין לכם מושג באיזה ארגז ארזתם את המטען של הסלולרי

לגלות שאתה לא זוכרים איפה ארזתם את המטען של הסלולרי זה לא רק מרגיז, אלא זה גם מעצבן (או שזה בעצם אותו דבר). לכן הימנעו מלארוז דברים חשובים שהשימוש בהם הוא בתדירות גבוהה (כמו מטען של הפלאפון או מפתחות לאוטו)  והכינו לכם אותם בתיק נפרד, שיבוא אתכם ביום ההובלה.

שתפו עם החברים שתפו עם החברים