6 תופעות שיש ל-99% אחוז מהאנשים, ואם אין לכם אותן אתם כנראה מוזרים!

5 ידהים אתכם!יש לכם צלקות על האצבעות? התופעה מדהימה ולא ברורה, אבל לרוב האנשים בעולם, בלי קשר למין ולמקום ממנו באו, יש צלקות על האצבעות.

ולא רק זה… מסתבר שקיימות עוד כל מיני מוזרויות שמופיעות אצל 99% מהאנשים. המשיכו לגלול כדי לגלות אם כל אלה מופיעות גם אצלכם!

1. האם גם לכם יש צלקת על האצבע?

ראשית, העיתונאי אולג קאשין הזכיר זאת בחשבון הטוויטר שלו, וטען שהצלקת הזאת נמצאת רק על אצבעות הגברים. אבל עד מהרה התברר שלנשים יש צלקות על האצבעות גם כן.

הסבר: סביר להניח, שהסיבה היא סטטיסטיקה. אם אתם ימניים, הצלקת על האצבע השמאלית שלכם כנראה הופיעה לאחר שחתכתם את עצמכם עם סכין במטבח או לאחר עבודה עם פטיש ומסמרים.

2. האם יש לכם פגמים לבנים על הברך השמאלית? או אולי על שתיהן?

תסתכלו מקרוב… אלה בולטים במיוחד כאשר אתם שזופים. לחלק יש יותר, לחלק יש פחות, ודוגמניות משתמשות באיפור כדי להסתיר אותם.

הסבר: כולם נפלו על ברכיהם כילדים, והכתמים הלבנים האלה הם מה שנשאר מן הפצעים. אם אתם שמאלים, יהיו לכם יותר כתמים לבנים על הברך הימנית שלכם, ואם אתם ימניים יהיו לכם יותר בצד שמאל.

3. עין אחת רואה טוב יותר מהאחרת

סגרו עין אחת והביטו למרחק. ואז פתחו אותה וסגרו את השנייה. אם אתם מעל גיל 20 ואין לכם משקפיים, אז בוודאות עין אחת תראה יותר גרוע מאשר האחרת.

הסבר: לרוב, אין מה לדאוג. בדרך כלל, עין אחת מובילה, והמוח מסתמך על זה כדי לקבל את התמונה המלאה. בגלל זה, היא יכולה לראות בצורה ברורה יותר. ובכל זאת, כדאי לבדוק את העיניים באופן קבוע: לפעמים לראות תמונה מטושטשת כאשר מסתכלים למרחק עם עין אחת, עשוי להיות סימפטום של מחלה או פשוט שינויים הקשורים לגיל.

Credit: © pexels


שתפו עם החברים שתפו עם החברים