6 טריקים פשוטים וזולים להלבנת השיניים!

לא תאמינו מה קליפת תפוז יכולה לעשות!כשהיינו קטנים, לימדו אותנו כמה זה חשוב לצחצח שיניים. רובנו לא באמת הקשיב אז, אבל היום בתור מבוגרים כבר יותר מקפידים. אבל אם אתם מרגישים שהשיניים עדיין לא נקיות מספיק, תמשיכו לקרוא.

תשכחו מכל הפרסומות על משחות שיניים ש-12 מתוך 10 רופאי שיניים ממליצים עליהם. יש לנו כמה פתרונות טבעיים שיעשו לכם קסמים בשיניים, וגם יעלו לכם הרבה פחות.

רשימת הפתרונות לפניכם, אנחנו מחכים לתמונות שלכם מחייכים חיוך לבן בתגובות!

1. סודה לשתייה

ניתן להשתמש בסודה לשתייה כחומר טבעי לשטיפה, ואפשר למצוא אותה בהרבה תרופות. קחו כפית של סודה, הוסיפו לה קמצוץ מלח, טבלו את מברשת השיניים בתערובת, וצחצחו כרגיל.

Credit: © pixabay

2. אלוורה וגליצרין

קחו כוס מים, הוסיפו לה 1/2 כוס סודה לשתייה, כפית ג’ל אלוורה, 4 כפיות של גליצרין ירקות, וכפית אחת של שמן בניחוח לימון. התוצאה תהיה משחת שיניים טבעית ומאוד חזקה, וכבר אחרי צחצוח אחד השיניים יהיו לבנות, מבריקות וחזקות יותר!

Credit: © pixabay

3. קליפת תפוז

אוהבים תפוזים? אל תזרקו את הקליפה. שפשפו אותה כמה דקות על השיניים, ואז נקו עם קצת מים. שפשוף הקליפה עוזר לנקות את האמייל, וטוב גם לניקוי כתמים, הלבנה ומניעת חיידקים.

Credit: © pixabay

4. זרעי שומשום

אתם יכולים לקחת חופן זרעים, ללעוס אותם מספר דקות ואז לירוק החוצה (אבל לא ליד אנשים). זה ינקה לכם את השיניים ויפטר מפלאק, ויעזור גם בהעלמת כתמים. אם נשארו לכם זרעים בשיניים, השתמשו במברשת יבשה או בקיסם להיפטר מהם.

Credit: © pixabay

5. מסכת ויטמינים

אתם לא חייבים לאהוב ירקות, אבל אתם יכולים לעשות מהם אחלה מסכה לשיניים. ירקות ופירות שמכילים ויטמין C הם דרך טובה להימנע מפלאק, הם ינקו לכם את הפה מחיידקים וירעננו את הנשימה שלכם. רסקו ביחד עגבניות, תותים ותפוזים, ומירחו על השיניים ל-5-6 דקות.

Credit: © pixabay

6. חומץ

זה לא המתכון הכי טעים (אבל גם משחת שיניים רגילה לא…), אבל הוא טבעי ב-100% והוא יטהר לכם את השיניים בלי לגרום לנזק. 2 כפיות חומץ, כפית מלח, ובערך 120 מיליליטר מים. שטפו את השיניים וחזרו על הפעולה במשך כמה ימים.

Credit: © pixabay

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים