7 תרגילים לחזה מושלם שכל בחורה חייבת להכיר!

קדימה! למתוח חזה!כולנו מכירות את זה.

קצת אחרי גיל 30, החזה שלנו מתחיל לפתח משיכה חזקה לקרקע.

פתאום מה שקודם היה ניצב ויפה גם ללא חזייה, מתחיל להראות קצת כמו שקיות שוקו. בלי השוקו.

אבל הי! הפתרון הוא לא בהכרח ניתוח…

יש גם כמה תרגילים (ממש פשוטים!) שאם תקפידו לעשות אותם מספר פעמים בשבוע לפי ההוראות הבאות, אתן בדרך לחזה אידאלי ויציב! שווה לנסות לא?

בהצלחה!

תרגיל מספר 1

אגרפו את כף היד וקרבו אותה אל הסנטר מלמטה. לחצו עם הסנטר על האגרוף וצרו התנגדות עם האגרוף. החזיקו כך במשך 5 שניות ואז חזרו על התרגיל 2-3 פעמים.

תרגיל מספר 2

הצמידו את כפות הידיים שלכן אחת אל השנייה והצמידו אותן לחזה. לחצו אותן אחת אל השנייה עד שתרגישו ששרירי החזה שלכן נמתחים, הקפידו על גב ישר. חכו מספר שניות ושחררו.

תרגיל מספר 3

הרחיקו את הזרועות הכי רחוק שאפשר לצדדים ושימו את הרגליים אחת על השנייה כמו בתמונה. בצעו 3 סטים של 12 שכיבות סמיכה בתנוחה הזו.

תרגיל מספר 4

שכבו על הבטן, כופפו את הרגליים לכיוון הישבן ותפסו אותם בקרסוליים. החזיקו בתנוחה 20 שניות והרפו למשך 10 שניות. חזרו על התרגיל 3 פעמים.

תרגיל מספר 5

עמדו במרחק של חצי מטר מהקיר, מתחו את הזרועות קדימה ולחצו אותן כנגד הקיר. אתן תרגישו את שרירי החזה שלכן עובדים. החזיקו בתנוחה 20 שניות והרפו למשך 10 שניות. חזרו על התרגיל 3 פעמים. 

תרגיל מספר 6

שכבו על ספסל, על פיטבול או על הרצפה. החזיקו משקולת אחת עם שתי הידיים, והתחילו להרים אותה קלפי מעלה בקצב איטי והורידו באותו הקצב. חזרו על כך ללא הפסקה במשך 8 פעמים. בצעו 3 סטים. (תדעו שהמשקולת שוקלת מספיק, אם הסט האחרון ירגיש לכן קשה במיוחד).

תרגיל מספר 7

התרגיל הזה ימתח את השרירים שלכן ויעזור לתת לחזה שלכן צורה משגעת.

החזיקו משקולת בכל יד. כופפו מעט את הברכיים והטו את פלג הגוף העליון מעט קדימה. תוך כדי נשימה ונשיפה הרימו את הידיים לצדדים (המרפקים צריכים להיות טיפה כפופים). שימו לב שאמות הידיים מקבילות לקרקע. בצעו 2 סטים של 12 חזרות. 

קרדיט צילומים: Roman Zakharchenko / איור: Daniil Shubin // כתבה: BrightSide
שתפו עם החברים שתפו עם החברים