7 טריקים מעולים שיגרמו לכל מי שתפגשו בפעם הראשונה – להתאהב בכם מיידית!

כי אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני...נכתב ע”י איילת קופר

קבלו נתון מפתיע: כשאנחנו מכירים מישהו חדש, מספיק 7 שניות כדי לקבל עליו רושם חיובי או שלילי.

כמובן שזה תופס גם לכיוון ההפוך. לכן כדאי שתנצלו את מעט הזמן הזה בחוכמה כדי שאנשים יקבלו מכם רושם ראשוני טוב ויזכרו אתכם לטובה.

קבלו 7 עקרונות בסיסיים ופשוטים שיעזרו לכם ליצור רושם ראשוני חיובי. זכרו שאין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני, אז כדאי שתשננו אותם טוב טוב לפני פגישה חשובה, ראיון עבודה ואפילו דייט רומנטי.

1. קשר עין

קשר עין הוא סימן אוניברסלי לביטחון חברתי, פתיחות וכנות. אם תסתכלו לעיניו של האדם שמשוחח אתכם, הוא יחבב אתכם יותר. ברור שצריך לעשות את זה במידה הנכונה ולא לבהות במישהו בצורה קריפית.

2. חייך והעולם יחייך אליך בחזרה

חיוך זה תמיד אקססורי רצוי. אנשים נוטים לזכור אחרים על סמך איך שהם גרמו להם להרגיש. לכן, אם הם יזכרו שהם גרמו לכם לחייך, הם יזכרו אתכם לחיוב.

3. שלום היא מילה שימושית, שלום!

אל תפחדו לדבר עם אנשים חדשים. כשאתם מתעלמים מהם אתם יוצרים לעצמכם רושם של סנובים, מתנשאים או סתם אנשים לא נעימים. מספיק שתגידו למישהו “היי” שמלווה בחיוך קטן. מי יודע לאן הברכה הצנועה הזאת תוביל…

4. הפגינו פתיחות

שפת גוף פתוחה מלמדת על פתיחות וכנות. מספיק להסתכל עליכם במשך 7 שניות כדי לקבל רושם כללי עליכם. השתדלו לשמור על שפת גוף נינוחה ובטוחה: עימדו זקוף, נסו לא לשלב ידיים ושימרו על כפתורי ג’קט לא רכוסים.

5. שימו לב לזווית של הגוף

לזווית הגוף שלכם יש השפעה מרתקת על הצד השני. אם תרכנו קדימה כשאתם משוחחים עם מישהו אחר, כמעט ולא ירגישו בכך, אבל זה מספיק כדי לשדר שאתם מתעניינים בצד השני.

6. תהיו חיוביים

חיוביות מדבקת וכולנו מעדיפים להקיף את עצמנו באנשים חיוביים שעושים לנו טוב ומשרים עלינו רוגע. עשו מאמץ מודע כדי להימנע מלצאת בהצהרות שליליות כדי שלא יזכרו אתכם בזכות התלונות שלכם.

7. אל תהיו עסוקים בעצמכם

אחת מהטעויות הקלאסיות שכולם עושים היא שכולם נוטים לדבר רק על עצמם. למעשה, אחת הדרכים היותר טובות למצוא חן בעיני אחרים היא להתעניין בהם. הקשיבו להם יותר, הביעו בהם עניין ושאלו אותם שאלות מתחשבות.

קרדיט תמונת שער: columbia pictures // מקור: brightside

שתפו עם החברים שתפו עם החברים