7 סיפורים על קיאנו ריבס שיוכיחו לכם שהוא בין השחקנים הבודדים בהוליווד שבאמת ראויים להערצה!

פשוט בן-אדם מיוחדרוב השחקנים בהוליווד יחסית מרוחקים משאר האוכלוסייה. מה לעשות, התהילה עולה לאנשים לראש. אבל קיאנו ריבס, בניגוד לשאר הכוכבים הכי גדולים, ממש לא מתנהג כמו אחד כזה.

קודם כל, הוא חי בצניעות והיה לו מסלול חיים לא פשוט בדרך להצלחה, מה שהוביל גם להרבה שמועות ורכילויות. אז הגיע הזמן לשים קץ לסיפורים שיקריים ולספר 7 סיפורים אמיתיים על אחד השחקנים הכי מוערכים בהוליווד.

מילה שלנו? אתם הולכים להתאהב בו.

1. הוא נולד במשפחה בעייתית

אבא שלו עזב כשהיה בן 3. בהמשך הוא נעצר על סחר בסמים. אמא שלו עברה הרבה דירות וארצות, ובזמן הזה היו לו הרבה אבות חורגים. הוא עבר הרבה בתי ספר וגם יש לו דיסלקציה, ככה שהיה לו קשה בלימודים. בילדותו, קיאנו ריבס חלם להיות שחקן הוקי, אבל תאונה מנעה ממנו להגשים את החלום.

2. בת הזוג שלו, ג’ניפר סים, מתה בתאונת דרכים

קצת זמן לפני שהיא מתה, הם איבדו את התינוק שלהם. מאז, לקיאנו לא הייתה שום מערכת יחסים רצינית. בנוסף, החבר הכי טוב שלו, ריבר פיניקס, מת ממנת יתר.

3. היא וויתר על תפקידים גדולים כי הדמות הייתה אכזרית מדי

בנוסף, בסרט “מלכודת לפרקליט”, קיאנו ויתר על 2 מיליון דולר מהמשכורת שלו בשביל שאל פצ’ינו יוכל להשתתף בסרט.

View this post on Instagram

Happy birthday Keanu Reeves!🎉 Keanu Reeves is possibly one of the most humble celebrities to exist, and here are a few reasons why… 1. He once refused to let two talented "John Wick" stuntmen be killed off after an intense rehearsal with them. 2. The actor secretly donates huge sums of money to children's hospitals. 3. After a flight Reeves was on made an emergency landing, he took a road trip with his fellow stranded passengers. 4. The "John Wick" star once bought an ice cream just so he could autograph a receipt for a young fan. 5. He's continually respectful of women in photos, frequently hovering his hands above their lower back instead of grabbing them. 6. Reeves once signed a fan sign that was left for him on the way to a set of an upcoming movie he was filming. Never change Keanu ❤️️🙌 Follow @aysotiman for more!

A post shared by As You See On The Instagram (@aysotiman) on

4. לאחותו הצעירה היה לוקמיה

כמובן שקיאנו מימן חלק גדול מהטיפול שלה וחלק נכבד מהכסף שהוא קיבל מ”מטריקס” הוא תרם לעמותה למלחמה בלוקמיה.

5. הוא צנוע

לפני 8 שנים, ביום ההולדת שלו, הוא קנה לעצמו קאפקייק וקפה. בנוסף, הוא לא מתהדר בעשרות חליפות יקרות והוא נוסע ברכבת, כמו כולם.

אהבתם את הסרטון?

6. הוא עוזר לאנשים

פעם, 2 גברים ברחו מהרשויות אי-שם באיזור השלט המפורסם של הוליווד, והם מצאו את עצמם בחצר האחורית של קיאנו ריבס. ריבס בדיוק האזין למטאליקה וניקה את הבריכה. הם שאלו אותו איך הם יכולים לצאת משם ומאיפה אפשר לתפוס מונית. ריבס כיוון אותם ליציאה והתנצל שהוא לא יכול לתת להם טרמפ כי הוא היה מלוכלך מניקוי הבריכה.

7. יש לו אחלה ציטוטים

פעם הוא אמר “תמונה יכולה להגיד יותר מאלף מילים, אבל לפעמים מילים לא אומרות כלום. אני בן אדם שמח”

אז מה אתם אומרים, ראוי להערצה או לא? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים