8 אנשים שהתחתנו עם הדברים הכי הזויים שיש! מס’ 5 זה הדבר הכי מוזר שתראו היום…

לא ברור מה עבר להם בראשאהבה היא מילה יפה. כל מי שאי פעם חווה אותה יודע את זה. אנחנו מחפשים כמעט כל החיים את החצי השני שלנו, ואם אנחנו ברי מזל – אנחנו גם נמצא אותו ונצעד יחדיו לעבר החופה.

יש אנשים שמצאו את אהבת חייהם במקרה, יש כאלו שגדלו יחד בבית הספר, יש כאלו שנפגשו באינטרנט ואת אלו שנפגשו ב’שידעך’ מסורתי. אה, ויש כאלו שאהבת חייהם היא לא בדיוק בן אדם…

הנה למשל 8 אנשים שהחליטו להתחתן עם דברים, ומסתבר שהאהבה ביניהם פורחת. לכו תבינו.

1. דיוויד סיקורסקי התחתן עם בוריטו

הבחור הצעיר מסן פרנסיסקו טוען שהבוריטו הוא אהבת חייו, ואפילו אירגן תמונת אירוסין רומנטית בחוף הים שלהם ביחד. דיוויד התחתן עם הבוריטו אחרי שראה שכל חבריו מתחתנים ומביאים ילדים, והחליט שגם הוא לא רוצה להיות לבד יותר.

2. דוואסט התחתן עם בובה

דוואסט פגש את אישתו לעתיד, סידורה קורונאקו, בשנת 2000 במועדון. סידורה היא בובה שנראית ממש כמו אישה אמיתית. השניים לא נשואים באופן חוקי, אבל זה לא מפריע להם לחיות יחד חיים מאושרים.

3. אריקה אייפל התחתנה עם מגדל אייפל

אריקה היא מסוג האנשים שידועים בחיבתם לחפצים. היא נתקלה לראשונה במגדל אייפל ב-2004, והיא מיד התאהבה בו. באפריל 2009, ביום הנישואין השני שלהם, היא הודתה שהאהבה שלה לדברים כאלו מעצימה אותה.

4. קווין נאדל התחתן עם עצמו

קווין הוא סופר, פעיל חברתי ופרופסור לפסיכולוגיה. אחרי שהשתתף בהרבה חתונות של חברים שלו, זה גרם לו לחשוב למה כולם חוגגים את חיי הזוגיות ואף אחד לא חוגג את חיי הבדידות? אז הוא התחתן עם עצמו כדי לתמוך באנשים שאין להם בני זוג.

5. טרייסי אמין התחתנה עם אבן

האמנית הבריטית התחתנה עם אבן בגינה שלה בצרפת. לטרייסי יש השקפות עולם מעניינות מאוד והיא מנסה לעורר השראה אצל האנשים שמסביבה באמצעות אמנות.

Embed from Getty Images

6. קונדו התחתן עם הולוגרמה

נשמע לכם כמו מדע בדיוני או סצנה מסרט? גבר יפני התחתן בנובמבר האחרון עם הולוגרמה וזה לא בדיוק נישואים חוקיים. זה עורר עניין גדול ביפן, ונצטרך לחכות ולראות איך הנישואים האלו יתקדמו.

Embed from Getty Images

7. פסקל סליק התחתנה עם שמיכה

פסקל התפרסמה ברשתות החברתיות כשהודיעה שהיא מתכננת להתחתן עם השמיכה שלה. לטענתה, לא צריך להיות במערכת יחסים כדי להיות מאושר ושזה לא משנה אם אתה לבד ביום האהבה, כל עוד טוב לך להעביר סתם עוד יום עם השמיכה האהובה עליך.

8. אהרון צ’רבנק התחתן עם הסמארטפון שלו

כולנו סוג של נשואים לפלאפונים שלנו, אבל אהרון החליט להפוך את זה לרשמי. אולי לא מבחינת הרשויות, אבל הוא כן עשה טקס מרגש וחגג את המאורע.

Brazil-9000-Chervenak-Jones-09

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים