8 שימושים מפתיעים למיץ של מלפפונים חמוצים שתצטערו שלא הכרתם עד היום!

עכשיו אני מבינה כמה דברים על הדחפים בהריון...אוקי, אז נכון שמדי פעם אנחנו כאן בקוויקים נותנים לכם עצות משונות וטיפים מדהימים לגבי מוצרים שהתכוונתם לזרוק? אז הפעם אפילו אני הופתעתי. (אני בעיקר תוהה – איך לעזאזל אנשים מגלים את הדברים האלו?!) אבל מסתבר שהם עובדים ולשמחתנו, מישהו אחר עשה בשבילנו כבר את עבודת הניסוי והטעייה…

אז כמו שאמרתי, הפעם מדובר על מוצר מפתיע במיוחד, יותר נכון נוזל, יותר נכון המים של המלפפונים החמוצים.

אז כן, מלפפונים חמוצים מעולים לדיאטה כנשנוש ומדהימים על המבורגר ובכלל, אחלה המצאה! אבל מי חשב שאשכרה יש מה לעשות עם המים שלהם?!

אז מסתבר שיש לפחות 8 סיבות טובות לא לשפוך את המים של המלפפונים החמוצים אחרי שסיימתם אותם!

1. קלקול קיבה?… מה הבעיה? שתו מיץ מלפפונים חמוצים!

זה אולי נשמע מטורף, כי המיץ חמוץ ומלא חומציות, אבל בליעת החומץ ממש עוזר לאזן את רמת החומציות בקיבה ומרגיעה שם את הבלאגן. התערובת המלוחה גם עוזרת לרענן את הגוף במהירות מההתייבשות שגורמת ההקאה. (לא פלא שנשים בהריון עם דודה למלפפונים חמוצים כל הזמן…).

1

 2. שומר על מלפפונים ועל שאר ירקות…

מדובר פה במים עם מלח בסך הכל… מים שנועדו לשמור לאורך זמן את המלפפונים שבתוכן. אז אין ממש סיבה לא להיעזר בהם לשמירה על אורך החיים של ירקות אחרים כמו כרוב, תירס וגזר.. המים יתנו להם לפחות עוד כמה ימים טובים במקרר!

2

3. שתן אאוט, מיץ מלפפונים אין!

אם יש לכם עקיצת חרק מגרדת או שפשפת, נסו לשים על המקום קצת מי מלפפונים כדי להרגיע את הגרד. גירוד מאסיבי רק מגביר את הנזק והמים של החמוצים נותנים כמו צריבה קלה שמרגיעה בבת אחת את הגרד. דאגו רק לשים קצת קרם לחות אחר כך, כדי לא לגרום לייבוש העור.

3

4. שריר שהתכווץ?! קטן עליכם!

מכירים את ההתכווצויות המהירות והאכזריות האלו? שבאות בפתאומיות וללא אזהרה?… למרבה המזל, כל מה שצריך זה רק לבלוע 2 כפיות מיץ מלפפון חמוץ והופ! עובד כמו קסם. איך? המיץ מלא באשלגן שמשחרר את השרירים ואלקטרוליטים שעוזרים נגד התייבשות. איכשהו השילוב בניהם הופכים את המיץ ללוחם-על כנגד התכווצויות. 

4

5. מים לעציצים?? משעמם! תנו להם מיץ מלפפונים חמוצים!

אם הצמחים שלכם מתחילים להראות קצת עייפים, מנה הגונה של..נו אתם כבר יודעים, נותנת להם מכת מרץ. הצמחים זקוקים להרבה אשלגן כדי להמשיך לגדול באופן בריא וטוב ואם אתם תלמידים טובים, הבנתם כבר שזה בעיקר מה שיש במים האלו…. 

5

6. אל תתביישו, שתו מיץ מלפפונים ואל תתייבשו

זה ברור שבמהלך אימון, צריך לשתות הרבה מים רגילים, אבל כדאי שתדעו שאם תקחו גם כמה שוטים טובים של מיץ מלפפון חמוץ, תשפרו לגמרי את האימון. הסיבה הוזכרה כבר קודם – האשלגן עוזר נגד התייבשות כי הוא מעודד את הגוף לשמור על המים שלו בתוך התאים… אז אולי לא כדאי להחליף את המים שיש לכם בבקבוק הפרטי אבל קחו איזו לגימה לפני שתצאו מהבית…

6

7. כלי הנחושת שלכם כבר לא יהיה ירוק אחרי מיץ הפלא…

כשכלי הנחושת מהממים שלכם הופכים פתאום לגוש ירוק זה כבר פחות סקסי… תהליך החמצון הזה קורה, כאשר הנחושת נחשפת לאוויר, אבל מסתבר שקל להחזיר את המצב לקודמו עם קצת חומצה. נתרן וחומצה, שידועים גם בשם מלח וחומץ, כבר מעורבבים יחד בצורה של מיץ מלפפון חמוץ… קסם כבר אמרנו?

7

8. דיאטת מלפפונים חמוצים! בערך…

כבר דיברנו על איך מיץ מלפפון חמוץ יכול לעזור נגד התייבשות במהלך האימון, אבל הוא עושה יותר מזה! האשלגן במיץ גם עוזר לשרירים להתאושש אחרי שהם הופעלו והתאמצו. יותר מזה, אם חלק ממטרת האימונים שלכם היא ירידה במשקל, הוכח כבר שחומצה עוזרת להגביר את חילוף החומרים ומרסנת את התיאבון!

8

תודו שהופתעתם!

קרדיט תמונות: Janine Ngai // מקור: littlethings

שתפו עם החברים שתפו עם החברים