9 נשים מפורסמות שמוכיחות שזה יותר מבסדר ללבוש את אותו הבגד יותר מפעם אחת!

הבונוס שמחכה לכם בסוף יצליח להפתיע אתכם...לאופנה המודרנית יש כללים מאוד נוקשים, בוודאי עבור סלבס. אנשים פשוטים עוד יכולים ללבוש את אותו הבגד לשתי חתונות, אבל למפורסמים אסור למחזר.

רוב הסלבריטאים עוקבים אחר הדרישות הללו, אך יש כאלו שבוחרים ובוחרות לשים פס על הכללים של הוליווד, וללבוש את אותו הבגד יותר מפעם אחת.

בקיצור, קבלו 9 נשים מפורסמות שמוכיחות שזה הרבה יותר מבסדר!

1.  קייט בלאנשט

השחקנית ההוליוודית הזו יכולה ללבוש את אותם הבגדים לשטיח האדום. היא לבשה את השמלה הנהדרת הזו לטקס גלובוס הזהב בינואר 2014, וארבע שנים לאחר מכן היא הופיעה באותה שמלה בקאן.

2. אנה וינטור

מפתיע ככל שיהיה, עורכת ווג ואחת הדמויות המשפיעות ביותר בעולם האופנה, לובשת פעמים רבות את שמלותיה פעמיים. בשנת 2012, בקבלת הפנים של ראש ממשלת בריטניה, היא לבשה את התלבושת שלבשה גם שלוש שנים קודם לכן באירוע המאט גאלה.

3. הלנה בונהם קרטר

מכיוון שלשחקנית הזו יש טעם ייחודי, כל הופעה שלה עושה רושם בלתי נשכח. אבל למרות זאת, הלנה בסדר לחלוטין עם ללבוש תלבושות פעמיים.  בשנת 2012 בפסטיבל הסרטים בלונדון היא לבשה את אותה שמלה שלבשה שנה לפני כן, רק עם תסרוקת ואביזרים שונים.

4. ויקטוריה בקהאם

הגברת הזו תמיד נראית נהדרת, לא משנה אם היא סתם יוצאת או עושה משהו חשוב. אבל היא לא רואה שום דבר רע בלבישת אותם בגדים פעמיים והיא יודעת לעשות בהם שימוש חוזר.

5. מישל אובמה

הגברת הראשונה לשעבר של ארה”ב תמיד נראתה נהדר, גם כשלבשה את אותה שמלה פעמיים. אז בספטמבר 2010 הופיעה מישל בשמלה שחורה עם דפוס פרחוני באירוע בניו יורק וכעבור שנתיים, היא לבשה את אותה שמלה במהלך ביקור רשמי בארלינגטון.

והיא גם לבשה את השמלה הבהירה הזו פעמיים, ורק החליפה את שיערה ואת מספר הפנינים סביב צווארה

אתם חייבים לראות את הבונוס ששמרנו לסוף… עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים