9 גברים הורסים שיהיה לכם ממש קשה להאמין שהם היו פעם אישה! המהפך של מס’ 3 פשוט מטורף…

חלקם אפילו הפכו לסלב אחרי המהפךמי לא חלם פעם לעשות איזה מהפך רציני במראה שלו? לצבוע את השיער, אולי איזה ניתוח אף, בטח להוריד את 20 הקילו העודפים (שהם לגמרי באשמת החגים). ומה לגבי שינוי ממש מהותי, כמו להפוך מאישה לגבר או להפך?

יכול להיות שאולי זה ישמע לכם מוזר, אבל יותר ויותר אנשים עוברים את התהליך הזה במטרה להיות שלמים עם עצמם. ויש כאלה שהשינוי הזה אפילו עושה להם הרבה יותר טוב משהם ציפו – והפך אותם אפילו לדוגמנים במראה החדש שלהם. הכירו 9 גברים שהחלו את חייהם כנשים, ופשוט נראים מהמם היום.

1. בליאן בושבאום

בליאן בושבאום הגרמני נולד בשם איבון בושבאום, ואפילו הגיע למשחקים האולימפיים כקופץ מוט. ב-2007 הודיע על פרישה, בגלל הרצון להתחיל בתהליך שינוי המין שלו. היום הוא עובד כמאמן אישי וזה בטח לא יפתיע אתכם שהוא גם מדגמן לפעמים למגזיני אופנה.

2. צ’אז בונו

אתם אולי לא מכירים את צ’אז, אבל בטח אתם מכירים את ההורים שלו – סוני ושר בונו. עד שנת 2000, אז כצ’סיטי בונו, עבד כשחקן, כותב ובמאי עבור ארגון ששייך לקהילה הלהט”בית. ב-2008 החל בשינוי, והשתתף בסרט דוקומנטרי שמתעד את המסע שלו.

3. באק אנג’ל

הבחור הזה הוא די אגדה בקרב הקהילה. הוא נולד כסוזן, ועבד שנים בתור דוגמנית כשהוא מסתיר את הסוד שלו. הוא היה נתון בלחצים כבדים ואפילו עבר תקופה של מחשבות אובדניות, וההחלטה על השינוי עזרה לו להתגבר על זה. היום הוא עובד כמפיק סרטים, דוגמן, דובר ומרצה.

4. לוקאס סילביירה

לוקאס הוא מוזיקאי ומחבר קנדי, שנולד בשם ליליה. הוא חלק מההרכב הלהט”בי ‘הקליקס’, וב-2010 היה הטרנסג’נדר הראשון שנבחר לגבר הכי סקסי בקנדה של מגזין המוזיקה הקנדי.

5. קטסטרופה

זה שם הבמה של רוקו קייטוס, ראפר אמריקאי ומפיק. הקריירה שלו התחילה כבר ב-1988 כשהוא זכה בתחרויות מוזיקה לצעירים. הוא נחשב לאומן הטרנסג’נדר הראשון בתחום ה-היפ הופ, ולפעמים עוסק גם בדוגמנות ומשחק.

View this post on Instagram

#transformationtuesday almost 19 years separate these pictures. It’s hard to keep perspective on your own journey. It’s way easier to compare yourself to other people’s pictures on social media, even though it has nothing to do with you. I do it. Maybe someone is doing it right now with my picture. 🤷🏻‍♂️ stay focused on your own progress! Your body, your life, your passions. . On the left, I was 20 years old and just about to start T. I was drinking and drugging nightly. Didn’t move my body, didn’t meditate, didn’t give af about a future. Couldn’t imagine being alive past 21, let alone almost 40. . On the right, sober for almost a decade, almost 40 years old, almost 20 years on T and in love with my life. . Aesthetics aren’t the point of this post, the investment in my well being is what it’s about. I can’t believe how good my life is because I literally couldn’t imagine I’d have a life that lasted this long. Finally at an age and stage that I can truly say I’m proud of myself for all that I’ve overcome and all I’ve accomplished. . . . . #Transmen #transgenderman #manoftransexperience #transman #ftm #ftmtransgender #transgender #f2m #transguy #transmasculine #trans #thisiswhattranslookslike #transandproud #translivesmatter #transvisibility #manoftransexperience

A post shared by rocco kayiatos (@roccokatastrophe) on

6. ג’יימי וילסון

כבר בגיל 18 וילסון החל בתהליך, ואחרי שנתיים של טיפול הורמונלי, אפשר להגיד שהמהפך שלו מדהים. וילסון מתעסק במוזיקת קאנטרי, ומאז השינוי גם מפתח קריירת דוגמנות מצליחה וכבר הופיע על שערים של מגזינים.

7. תומס ביטי

ביטי נחשף לעולם בתור ‘הגבר הראשון בהריון’, אחרי שבחר לשמור על האברים הנשיים שלו כדי שהוא ואשתו יוכלו להביא תינוק לעולם. היום כבר יש לו 3 ילדים שאת כולם הוא ילד, והוא כתב ודובר בענייני הקהילה.

View this post on Instagram

Évolution 🌗 #SS10

A post shared by Thomas Beatie (@thomassecretstory10) on

8. איידיאן דוואלינג

לדוואלינג יש ערוץ יוטיוב שמוקדש לשינוי שלו ולפיתוח גוף. ב-2015 הוא גם הגיע לחצי הגמר בתחרות שמירה על הגוף וחיים בריאים של מגזין Men’s Health.

9. בן מלצר

נולד כאיבונה מלצר, ובגיל 23 החל בשינוי. הוא היה הטרנסג’נדר הראשון להופיע על שער מגזין Men’s Health, ובשנים האחרונות עבד כדוגמן בכמה פרוייקטים של אופנה.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים