9 אנשים שהפכו למפורסמים בין לילה והוכיחו לעצמם ולאחרים שהכל אפשרי!

נכון, יכול להיות שרוב הסלבס ששולטים במדיות החברתיות הם בכלל חתולים, אבל האנשים האלה הצליחו להתעלות מעל כולם!היום, בעידן המדיה החברתית, הרבה אנשים יכולים להפוך למפורסמים בגלל סרטון או תמונה אחת שהם העלו לרשת, גם אם הם לא התכוונו בכלל שזה מה שיקרה.

רק תראו את 10 האנשים הבאים, שזה בדיוק מה שקרה להם – הם הפכו מאנונימיים למפורסמים, בין לילה! נכון, הרבה פעמים התהילה ברשתות החברתיות היא קצרה, אבל במקרים האלה, נראה שהאנשים האלה פה בשביל להישאר. קיצר, אתם גוללים או מה?

1. באדי ווינקל

הסבתא בת ה-91 הזאת כבשה את ליבם של מיליוני אנשים אחרי שהנכדה שלה העלתה תמונה שלה לאינסטגרם. יש לה יותר מ-3 מיליון עוקבים והיא חיה חיים פעילים: היא אוהבת לרקוד, לעשות טוורקינג, לעדכן את הלוק שלה והיא משתתפת בתכניות טוק שואו.

2. עמנואלה פאסאנו

כשהמוזיקאי האיטלקי הזה איחר לרכבת, הוא הלך לנגן על פסנתר שנמצא בתחנה כדי להעביר את הזמן. מפיק מוזיקלי שהבחין בו, שלף את הטלפון וצילם אותו. הוידאו הזה הפך את עמנואלה למפורסם ברשתות החברתיות, ומשם הוא גם הגיע לנגן בקונצרטים.

אהבתם את הסרטון?

3. סולט ביי

השף התורכי הזה התפרסם לאחר סרטון בו הוא נראה חותך בשר בתשוקה רבה. יש לו כבר קרוב ל-10 מיליון עוקבים, והרבה אנשים מפורסמים (ביניהם ליאונרדו דיקפריו) באים לצפות בו מבשל.

4. ארשד חאן

מוכר התה הזה מפקיסטן הפך למפורסם בין לילה, לאחר שצלם העלה תמונה שלו לרשת. התמונה הפכה מיד לויראלית והיום ארשד חתום בסוכנות דוגמנות והוא מנסה את מזלו גם על המסך הגדול.

5. פיליפ דומס

אחרי שיצא לפנסיה, פיליפ החליט לשתף תמונה שלו באתר Reddit. הוא שאל את הגולשים אם הוא עדיין יכול, לדעתם, להשתלב בתעשיית האופנה. הם הסכימו פה אחד, ולמזלו, גם סוכנות דוגמנות הסכימה. היום הוא דוגמן במשרה מלאה, והוא נכנס לרשימה של 10 הגברים המבוגרים הכי חתיכים.

6. ד”ר מייק ורשבסקי

ד”ר מייק מניו ג’רזי הפך למפורסם אחרי שהתחיל להעלות לאינסטגרם את המטלות היומיומיות שלו. קוראים לו “הרופא הכי סקסי שקיים”, והוא דחה הצעות עבודה בדוגמנות כי הוא מעדיף להיות רופא. היום הוא מקדם חיי בריאות ברשתות החברתיות.

7. סינדי קימברלי

הבחורה הזאת הפכה למפורסמת אחרי שג’סטין ביבר העלה תמונה שלה בפיד שלו ושאל “או מיי גוד, מי זאת?!!!” המעריצים שלו מצאו אותה, כמובן. מסתבר שהיא בחורה בת 17 מספרד. בזמנה הפנוי, היא עובדת בתור בייביסיטר. היום יש לה חוזה בסוכנות דוגמנות גדולה והיא הצטלמה לשערים של מגזינים.

https://www.instagram.com/p/BS_foGNhCj-/?utm_source=ig_embed

8. סבאן אוטן

הבחור הצעיר הזה פרסם וידאו שלו רוקד והפך להצלחה מסחררת – כ-50 מיליון צפיות! היום יש לו בית ספר לריקוד והוא מככב בהרבה קמפיינים בארץ מולדתו, גרמניה.

אהבתם את הסרטון?

9. ג’רמי מיקס

ג’רמי מיקס נידון לשנתיים מאסר בפברואר 2015 בגין החזקת נשק. המשטרה פירסמה את תמונת המעצר שלו בפייסבוק, ובמהרה הוא נקרא “הפושע החתיך בעולם”. ברגע שג’רמי השתחרר, הוא קיבל חוזה דוגמנות ומאז הוא רק קוטף עוד ועוד קמפיינים.

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים