9 הסודות מאחורי הקסמים המפורסמים בעולם נחשפים… לא תאמינו כמה זה פשוט!

אחרי שתראו איך הטריקים האלה עובדים, יש סיכוי שתפתחו במופע קוסמות!כולנו נדהמים כשאנחנו רואים קסמים, במיוחד כשהם מצליחים לעקם את כל חוקי הטבע וההיגיון שאנחנו מכירים, ובמקום דבר אחד שציפינו שיקרה, קורה דבר מפתיע אחר.

טוב, זה ברור שמדובר בטריקים, אבל עדיין כל קסם מגיע עם תסכול – איך עושים את זה? איך מכניסים טלפון לתוך בקבוק? איך לעזאזל עוברים דרך קיר?! תכף תגלו הכל.

גלילה למטה תחשוף בפניכם את ה”איך” של 9 קסמים מדהימים שיפתיעו גם את הארי פוטר!

1.יונה עולה מהאש

בתכנית “בריטניה גוט טאלנט” הקוסם דרסי אוק ביצע קסמים רבים. באחד מהם הוא גרם ליונה להופיע מתוך נוצה שעולה באש.

איך הוא עשה את זה? פשוט מאד. הנוצה היתה בעצם נייר פלאש. הרבה קוסמים משתמשים בנייר הזה שיוצר להבות מרשימות שנכבות במהרה. אוק, שיצר להבה מסיחת דעת, הוציא במהרה את היונה מכיס סודי בשרוול.

2. קלף שיוצא בעצמו מהחבילה

בטריק הזה, הקוסם מבקש ממישהו מהקהל לבחור קלף ולהחזיר אותו לחבילה, ואז הקוסם עושה קצת “אברה קדברה” ואותו קלף יוצא לבד מחוץ לחבילה.

איך? כשהוא מחזיר את הקלף לחבילה, הוא מניח אותו בסמוך לקלף אחר עם מנגנון מכני מיוחד שדוחף את הקלף השני כלפי מעלה. זה הכל.

3. פחית על קלף

באשליה הזאת, נראה שהפחית עומדת ביציבות מעל קלף. זה נשמע לא הגיוני, אבל האמת מדובר בקסם פשוט למתחילים.

אם נסתכל על הקלף מצידו האחר נראה שמחוברת אליו עוד חתיכת קלף באמצע. אתם יכולים לעשות את זה בקלות עם עוד קלף וקצת דבק. בצורה כזאת, הקלף מספיק יציב בשביל להחזיק את הפחית.

4. פלאפון בבקבוק

בקסם המפורסם הזה, הקוסם מראה לקהל בקבוק פלסטיק רגיל לחלוטין ומבקש פלאפון מאחד האנשים בקהל. תוך שניות הפלאפון מופיע באורח פלא בתוך הבקבוק.

איך? יש כמה דרכים. אחת הנפוצות היא כזו: לקוסם יש על האצבע סכין קטן וחד, ואחרי שהוא מראה לקהל את הבקבוק, הוא יוצר בבקבוק חתך מספיק גדול בשביל להכניס דרכו טלפון.

5. עיקום פלאפון

הטריק הזה של קוסם בשם דינאמו הולך ככה: הקוסם לוקח מכשיר אייפון ממישהו מהקהל ובאופן קסום מסובב ומעוות אותו כך שחצי מהחלק האחורי שלו נמצא על החלק הקדמי עם המסך.

איך זה אפשרי? הקוסם פשוט מכין מראש חצי של חלק אחורי של אייפון ושם אותו בחלק הקדמי בזמן שהוא מבצע את הטריק. בתחילה הוא מראה לקהל את החלק האחורי של האייפון, ובזמן שהוא מסתיר את הפלאפון עם שתי ידיו, הוא מסובב את הפלאפון לחלקו הקדמי ומצרף את החלק האחורי שהכין מראש.

זה אולי נראה ככה, אבל אנחנו יכולים להבטיח לכם ששום סמארטפון לא נפגע במהלך הקסם (חוץ מזה שממנו הקוסם לקח את החלק האחורי).


שתפו עם החברים שתפו עם החברים