אישה בת 39 שילדה 44 ילדים חושפת איך החיים שלה מתנהלים, ואתם הולכים לבכות, לצחוק ולהיות בהלם!

כמה שהסיפור הזה הזוי, הוא בעיקר עצוב וכואב...לפעמים זה נראה לנו לא שפוי להתנהל עם 2 ילדים, ובצדק. אבל מה הייתם אומרים על 38 ילדים? לא, זאת לא בדיחה. אישה מאוגנדה בת 39 ילדה 44 ילדים. היא איבדה שישה ילדים, מה שאומר שגרים איתה כרגע 38 ילדים.

לא יכולנו שלא לשתף איתכם את הסיפור ההזוי של האישה המדהימה הזאת שכאילו הגיעה מעולם מקביל. בקיצור, גללו למטה. אתם הולכים להיות בשוק!

הוריה מכרו אותה לגבר בן 27 כשהייתה בת 13, והיא ילדה לו תאומים, שלישייה ורביעייה ברצף ב-3 השנים הראשונות

השם שלה הוא מרים נבטאצי, והחיים שלה לא קלים. היא היתה רק בת 13 כשההורים שלה מכרו אותה לגבר בן 27. הם קראו לזה “נישואים”, אבל מרים לא ידעה בכלל מה זה אומר עד שהיא הגיעה לביתו של אותו גבר. לארח שנה, היא ילדה תאומים. שנה לאחר מכן – שלישייה. ולאחר עוד שנה – רביעייה.

“לבעלי היו הרבה ילדים ממערכות יחסים קודמות”, מספרת מרים. “והייתי צריכה לדאוג להם כי האמהות שלהם היו רחוקות. בעלי היה אלים והוא היה מכה אותי בכל הזדמנות. למשל, כשהצעתי רעיון שהוא לא אהב”

“זו ברכה מאלוהים”

כשלמרים היו 23 ילדים היא החליטה שזה מספיק והלכה לרופא ושאלה אם היא יכולה לעבור איזשהו הליך שימנע ממנה להביא עוד ילדים. לאחר בדיקות רבות, הרופא אמר לה שההליך יכול לסכן את בריאותה ואף את חייה. בסך הכל, מרים ילדה 44 תינוקות – 6 תאומים, 4 “סטים” של שלישיות, 3 “סטים” של רביעיות, ורק 2 ילדים נולדו כיחידים. בנוסף, מרים איבדה 6 ילדים. מרים אומרת שהיא לא מתחרטת על כל הילדים שהביאה ושהם ברכה מאלוהים.

האבא ברח

הדבר היחידי שמעציב את מרים, הוא שהילדים שלה גדלים בלי אבא. בעלה היה נעלם לחודשים ולפעמים לשנים, ובסופו של דבר – הוא נעלם לחלוטין. הוא מעולם לא לקח חלק בגידול הילדים, מלבד זה שהוא נתן להם שמות, וגם זה היה לפעמים בטלפון. הילד הבכור, בן 23, אומר שהוא לא ראה את אבא שלו מגיל 13.

האוכל הוא ההוצאה הכי גדולה

אבל למרים אין זמן להתלונן או לרחם על עצמה. היא מקדישה את חייה לילדים ונותנת להם כמויות של אהבה ודואגת שיהיה להם כל מה שהם זקוקים לו. אוכל הוא אחת ההוצאות הכי גדולות במשפחה הזאת. כל יום, הם צורכים 10 קילוגרמים של קמח תירס או קורנפלור, 7 קילוגרמים של שעועית ו-4 קילוגרמים סוכר.

אז איך מרים מפרנסת אותם ומה המסר שלה להורים ולגברים בעולם? גלו בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים