אב לשלושה כתב מכתב עוצמתי לעצמו הצעיר במטרה להזכיר לכל הבעלים בעולם שהנשים שלהם הן גיבורות-על אמיתיות!

אחרי שתקראו - תבינו למה הפוסט שלו שרף את הרשץנישואים זה יכול להיות קשה. מה זה יכול להיות? זה פשוט קשה. ולהפוך להורים, רק מוסיף לכל הלחץ הזה. הורים מביטים לעיתים קרובות לאחור ואומרים לעצמם “למה לא עשיתי את הדברים אחרת?”

פה נכנס לתמונה טד גונדר, אב גאה לשלושה, שהחליט לתת עצות לאבות טריים וכתב מכתב מחמם לב לעצמו הצעיר – בתקופה שלא היו לו ילדים.

הפוסט שלו הוא תזכורת לכל הבעלים, שהם צריכים לנסות לעשות כמיטב יכולתם כדי להיות בני זוג טובים יותר וכי עליהם לזכור עד כמה נשותיהן צריכות את תמיכתן. הפוסט של טד הפך לויראלי וכבר קיבל 71,000 לייקים ו-58,000 שיתופים.

הכירו את טד ואת משפחתו

“אני עכשיו בן 29 ויש לי ולאשתי, פרנצ’סקה 3 ילדים שהיא נשאה אותם בבטנה וילדה אותם כמו מקצוענית. הנה מה שהייתי אומר לאני העצמי בן ה-24, לפני הילדים, לגבי איך להיות בן זוג תומך בשלב שבו הופכים להורים.

1. עזור לה להתאושש

היא נשאה את התינוק בבטנה במשך 9 חודשים. אז אחרי הלידה, תורך לשאת את התינוק על הבטן למשך 9 חודשים, בכל הזדמנות שתקבל. זה לא רק עוזר לה להתאושש, זה גם מחזק את הקשר בינך לבין התינוק.

2. תחליף חיתולים

אשתי מניקה – ועם כמה שזה ממלא אותה – זה מתיש. אז אתה תחליף כל חיתול שאתה יכול. מחיתול מספר 1 ואילך. אתה תתגבר על הגועל במהירות. חשוב להימנע מחוסר איזון וטינה במערכת היחסים. למעשה, כשכל החברות של אשתך יתלוננו על כמה בעליהם נעדרים ולא תומכים, אשתך תתגאה בך במקום.

3. הראה את ההערכה שלך באמצעות מחוות פשוטות

תכין לה קפה בכל בוקר. גם אם היא שוכחת לשתות ברוב הבקרים מכיוון שהיא נרדמת בזמן שאתה עובד או (בהמשך) לוקח את הילדים לבית הספר. היא הייתה ערה כל הלילה והאכילה את התינוק, אז עזור לה להתחיל את היום שלה בצורה שתעזור לה להתאפס.

4. תזכיר לה שהיא גיבורת על

תגיד לה שהיא יפה ועזור לה לראות את זה במיוחד ברגעים שבהם היא חשה הכי לא בטוחה לגבי הגוף שלה. הזכר לה את התקופות בהן השיגה יעדים. הזכר לה שהיא גיבורת-על. היא אשכרה הזיזה את כל האיברים הפנימיים שלה וצברה 20 ק”ג בכדי להעניק לך ילד שיהיה מתנה לשארית חייך. עזור לה לראות את שהגוף שלה יפה איך שהוא ושתישאר ממוקדת בכיוון חיובי, יום אחר יום.

5. תמיד תהיה שם בשבילה

החום וההורמונים מטורפים, גם לפני הלידה וגם אחרי הלידה. היא לא תיראה כמו עצמה כל יום ולפעמים היא תגיד דברים שלא הייתה אומרת. זכור שתפקידך להיות הסלע שלה דרך כל זה. תקשיב לה ותשמור על פרספקטיבה כאשר הלשון שלה חדה מדי. המצב הנורמלי יחזור בקרוב ואתה רוצה להיות אסיר תודה על כך שהיית רגוע כשהיא לא יכלה, שלא התמרמרת והתאכזבת”.

פרנצ’יסקה הגיבה לפוסט של בעלה ושיתפה גם מעט עצות לזוגיות:

“וויכוח לא חייב לפגוע במערכת היחסים, כל עוד תוכלו ללמוד ולצמוח ממנו. כמובן, דברים עשויים לצאת מכלל שליטה לפעמים, אבל הדבר הטוב ביותר ששניכם יכולים לעשות זה ללמוד לקח מהניסיון הזה ולפעול טוב יותר בפעם הבאה. אני מאמינה כי על בני זוג להשקיע זה בזה ללא תנאי וברציפות. אהבה היא לא נושא, זו פעולה מתמשכת”.

אז מה אתם אומרים על העצות של טד? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים