סדרת תמונות ממיסה של גור בולדוג ותינוק, שנולדו באותו יום ובטוחים שהם אחים לכל דבר!

כשאיוויטה איבנס ראתה את תאריך הלידה של פארלי, גור מתוק מסוג בולדוג צרפתי, היא ידעה שזה סימן משמיים. פארלי נולד בדיוק באותו יום שבו נולד בנה דילן, מה שגרם לה לאמץ אותו באותו רגע ולצרף אותו למשפחה. מסתבר שהאינטואיצה האימהית של אוויטה לא הטעתה אותה, מאותו רגע שבו פגש פארלי את דילן לראשונה, השניים הפכו לבלתי נפרדים ומתנהגים כאחים לכל דבר ועניין. אם אתם רוצים לראות איך נראית אהבה אמיתית פשוט תסתכלו על התמונות הבאות.כשאיוויטה איבנס ראתה את תאריך הלידה של פארלי, גור מתוק מסוג בולדוג צרפתי, היא ידעה שזה סימן משמיים.

פארלי נולד בדיוק באותו יום שבו נולד בנה דילן, מה שגרם לה לאמץ אותו באותו רגע ולצרף אותו למשפחה.

מסתבר שהאינטואיצה האימהית של אוויטה לא הטעתה אותה… מאותו רגע שבו פגש פארלי את דילן לראשונה, השניים הפכו לבלתי נפרדים ולכל מקום שאליו הולך דילן, פארלי מגיח מיד אחריו “אני די בטוחה שדילן חושב שפארלי הוא אחיו, במיוחד עכשיו כששניהם לומדים ללכת ושניהם נמצאים בשלב בו הם לועסים כל דבר” מספרת איוויטה

ואכן השניים פשוט מתנהגים כאחים לכל דבר  – הם ישנים יחד, משחקים יחד, מתקלחים יחד ואפילו מעצבנים אחד את השני. פארלי תמיד נמצא שם כדי לנקות את פניו של דילן בסיום הארוחה וכשדילן בוכה פארלי מלקק את הצוואר שלו עד שדילן מתחיל לצחוק.

אם אתם רוצים לראות איך נראית אהבה אמיתית פשוט תבסתכלו על התמונות הבאות.

זהירות – אתם הולכים להתאהב!

21 22 23 24 25 26 27 28 29

 

קרדיט תמונות:  ivetteivens.com

מקור: boredpanda

שתפו עם החברים שתפו עם החברים