27 תמונות מצמררות שאסור לכם לפספס, החושפות את המציאות האכזרית של נשים בבית בושת בבנגלדש!

את התמונות האלו אתם לא תשכחו!כמו בכל כמה חודשים, מתפרסמת באחד מעיתוני ארצנו, כתבה חדשה הדנה בשאלה “האם צריך למסד אותה בישראל”?!

התמונות העוצמתיות שלפניכם מעניקות הצצה נדירה וחד פעמית אל חייהן הקשים של הנשים בבית הבושת החוקי “קנדפרה” בבגלדש, כפי שתועדו בעדשת המצלמה של סנדרה הויין ואנדרו ביראז’.

כדאי מאד שמקבלי ההחלטות בארצנו יראו את התמונות הללו… רק נזהיר מראש שהתמונות לא קלות לעיכול, הן מצמררות ופוגעות בנו בדיוק איפה שכואב, אבל לפעמים זה בדיוק מה שצריך כדי שאולי, סוף סוף, יהיה למישהו אכפת!

1. צעירה עם לקוח ומבט אטום בעיניים

40

בנגלדש היא אחת המדינות המוסלמיות הבודדות בעולם בהן ענף הזנות הוא חוקי, ובית הבושת קנדפרה, הממוקם במחוז טנג’ייל ופועל כבר למעלה מ-200 שנה. הוא העתיק מכולם והשני בגודלו במדינה.

הנשים בבית הבושת “נכנסות לעבודה” כבר בגיל 12, רובן מגיעות ממשפחות עניות וחסרות כל ואין להן כל זכויות או חופש פעולה, אלא להיפך – יש להן חוב כספי כלפי המאדאם ולכן כל הכסף שהן מרוויחות עובר אליה.

רק לאחר שסיימו להחזיר את חובן (מה שלוקח בערך 5 שנים), הן “חופשיות”. הבעיה, שהן מעולם לא יצאו אל מחוץ לרובע וסובלות מסטיגמות שליליות  ולכן רובן מעדיפות להישאר שם, ולחיות תחת התנאים המחפירים האלו כל חייהן.

2. המבט בעיניים אומר הכל

43

3. צעירה בת 16 עם ה”באבו” שלה. זהו כינוי לגבר שמתגורר מחוץ לרובע ומשמש כמאהב או הבעל שלה. היא מספקת לו כסף  ושירותי ליווי והוא בתמורה מציע לה ביטחון.

1

4. צעירה מציגה את ה”אורדקסון” (סטרואידים המשמשים לפיטום בקר) שהיא וחברותיה צורכות כדי להיראות בריאות ואטרקטיביות יותר עבור הלקוחות.

2

5. צעירה בת 11 שעובדת בבית הבושת מסדרת את גבותיה כדי להיראות טוב עבור הלקוחות שלה.

3

6. צעירה בת 19 מחבקת את התינוק שלה בן ה-3 חודשים שנולד ברובע.

4

7. בת 16 מורחת שפתון כדי להתיפות עבור הלקוח שלה (שבוהה בה מאחור).

7

8. משא ומתן עם לקוח

11

9. הסיגריה שלפני הלקוח הבא

13

10.  צעירה שנולדה בבית הבושת “מבלה” במיטה עם לקוח

22


שתפו עם החברים שתפו עם החברים