סדרת תמונות מצמררת חושפת את המציאות האכזרית של הנשים בבית הבושת בבנגלדש!

את התמונות האלו אתם לא תשכחו!דווקא בימים אלו, בהם נושא הזנות שוב עלה לכותרות, תחת השאלה “האם צריך למסד אותה בישראל”, סדרת התמונות הבאה רלוונטית מתמיד.

התמונות העוצמתיות שלפניכם מעניקות הצצה נדירה וחד פעמית אל חייהן הקשים של הנשים בבית הבושת החוקי “קנדפרה” בבגלדש, כפי שתועדו בעדשת המצלמה של הצלמים סנדרה הויין ואנדרו ביראז’.

נזהיר מראש ונגיד שהתמונות לא קלות לעיכול, הן מצמררות ופוגעות בנו בדיוק איפה שכואב, אבל לפעמים זה בדיוק מה שצריך כדי שאולי, סוף סוף, יהיה לנו אכפת.

1. צעירה עם לקוח ועם מבט אטום בעיניים

40

למעשה בנגלדש היא אחת המדינות המוסלמיות הבודדות בעולם בהן ענף הזנות הוא חוקי, ובית הבושת קנדפרה, הממוקם במחוז טנג’ייל ופועל כבר למעלה מ-200 שנה, הוא העתיק מכולם והשני בגודלו במדינה.

הנשים בבית הבושת נכנסות לעבודה כשפחות מין כבר בגיל 12, רובן מגיעות ממשפחות עניות וחסרות כל ואין להן כל זכויות או חופש פעולה, אלא להיפך – יש להן חוב כספי כלפי המאדאם ולכן כל הכסף שהן מרוויחות עובר אליה.

רק לאחר שסיימו להחזיר את חובן, מה שלוקח בערך 5 שנים, הן “חופשיות”. הבעיה היא שהן מעולם לא יצאו אל מחוץ לרובע וסובלות מסטיגמות שליליות  ולכן רובן מעדיפות להישאר שם, ולחיות תחת התנאים המחפירים האלה כל חייהן.

2. המבט שלהן בעיניים אומר הכל

43

3. צעירה בת 16 עם ה”באבו” שלה. זהו כינוי לגבר שמתגורר מחוץ לרובע ומשמש כמאהב או הבעל שלה. היא מספקת לו כסף  ושירותי ליווי והוא בתמורה מציע לה ביטחון.

1

4. צעירה מציגה את ה”ארדקסון”, סטרואידים המשמשים לפיטום בקר, שהיא וחברותיה צורכות כדי להיראות בריאות ואטרקטיביות יותר עבור הלקוחות.

2

5. צעירה בת 11 שעובדת בבית בושת מסדרת את גבותיה כדי להיראות טוב עבור הלקוחות שלה.

3

6. צעירה בת 19 מחבקת את התינוק שלה בן ה – 3 חודשים שנולד ברובע.

4

7. בת 16 מורחת שפתון עבור הלקוח שלה, שבוהה בה מאחור

7

8. מיקוח עם לקוח

11

9. הסיגריה שלפני הלקוח הבא

13

10.  צעירה שנולדה בבית הבושת במיטה עם לקוח

22

11.  פורטרט של ילד עצוב שצויר על ידי אחת הבנות17

12. מחכה ללקוח הבא

20

13. לקוח מנסה לנשק יצאנית

21


שתפו עם החברים שתפו עם החברים