אישה הצילה פיל, ועכשיו הוא כל-כך אוהב אותה שהוא עוקב אחריה לכל מקום! אתם פשוט חייבים לראות את הוידאו…

מה שבטוח - יש לה חבר לכל החיים שאוהב אותה ללא תנאים...לאנשים יש בדרך כלל חיות מחמד כמו חתולים, כלבים, תוכים, צבים או דגים, אבל מתי יצא לכם לראות מישהו שמגדל פיל כחיית מחמד?

היצורים המלכותיים הללו שייכים לטבע, אבל הסיפור של האישה הזאת שהצילה פיל תינוק התגלגל למציאות בה האישה מגדלת את הפיל והיום הם פשוט בלתי נפרדים!

גללו מטה ואל תפספסו את הוידאו!

תכירו את הפיל מויו ואת האישה שהצילה אותו, רוקסי

אהבתם את הסרטון?

הכל התחיל כשהיא נתקלה בפיל תינוק במצב נוראי שהלך לאיבוד

רוקסי דאנקוורץ היא המייסדת של ארגון Wild Is Life (מקלט לחיות בזימבבואה). יום אחד, בזמן העבודה, היא נתקלה בפיל תינוק שהלך לאיבוד והופרד מהעדר שלו. הוא כמעט טבע בנהר והיא מהירה להציל אותו. הוא היה במצב קריטי.

רוקסי רצתה למצוא את העדר שלו, אבל על המאמצים היו לשווא. הפיל התינוק היה במצב קשה ורוקסי מיד החלה לטפל בו.

היא העניקה לו טיפול מציל חיים

הפיל התינוק חולץ בפברואר 2014 והיה בתת משקל – רק 56 ק”ג (בגיל זה הוא אמור להיות במשקל של 90-100 ק”ג). יתר על כן, עקב הטראומה שעבר, השבועות הראשונים בחייו היו מאתגרים מאוד, וזה היה נס שהוא שרד.

רוקסי בילתה זמן רב עם הפיל התינוק, והעניק לו 18 ליטר פורמולה מיוחדת בכל יום. הם בילו זמן רב יחד, ורוקסי אפילו ישנה איתו, כך שלא מפתיע שהוא התחבב כל כך על רוקסי ועכשיו עוקב אחריה לכל מקום שהיא הולכת.

היום הפיל בן 5 וממשיך לגדול מהר. השם שלו הוא מויו (“של הלב” באפריקנית).הוא מאד קשור לרוקסי והוא הולך אחריה לכל מקום. הבעיה היחידה היא שעוד מעט הוא יהיה ענק ולא יהיה לו מקום בבית…

יש לו אמנם הרבה מקום לשחק בשמורה, אבל מויו מעדיף לגור בבית ולא ממש מעניין אותו לרוץ במרחבים. הוא אוהב במיוחד את המטבח, לנשנש בוטנים, בראוניז ומשום מה הוא גם ממש אוהב סכו”ם כסף.

העובדה שמויו כמעט טבע כשחצה את הנהר הותירה את הפיל המסכן עם טראומה רבה ופחד משחייה. עם זאת, האפוטרופוס האכפתית שלו, רוקסי, היתה שם כל הזמן כדי לעזור למויו להתאושש, ואחרי 15 חודשי טיפול, מויו סוף סוף הצליח התגבר על הפחד שלו משחייה.

ובעזרתם של האנשים במקלט של זימבבואה, מויו ובעלי חיים יתומים ופצועים אחרים כמוהו זוכים לטיפול מיוחד והמון אהבה ותשומת לב.

ופה יש עוד וידאו של רוקסי עוזרת למיו להתגבר על הפחד שלו ממים כתוצאה מהטראומה שעבר:

אהבתם את הסרטון?

האם אתם מסכימים שהעולם זקוק ליותר אנשים כמו רוקסי? מה אתם חושבים על הקשר שלה עם מויו? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side 
שתפו עם החברים שתפו עם החברים