לפי הפסיכולוגיה יש 7 סוגים של אהבה בעולם, אבל רק מעטים מגיעים לסוג האחרון…ואתם?!

האם הזוגיות שלכם עונה על הקריטריונים של אהבה מושלמת?5. אהבה רומנטית

האהבה הזאת כוללת תשוקה ואינטימיות. בני הזוג נמשכים אחד לשני ומרגישים בנוח ביחד, אבל הם לא מוכנים להתחייבויות עתידיות. זוגיות כזאת בדרך כלל לא מסתיימת בחתונה או בחיים משותפים ביחד.

6. אהבת רעים

אהבה שיש בה מחויבות ואינטימיות. היא הרבה יותר חזקה מקשר חברי, ויש חיבור אמיתי בין בני הזוג, אבל אין בה תשוקה. הפסיכולוגים טוענים שאהבה כזאת יכולה להיווצר אחרי הרבה שנים של הכרות בין שני אנשים, או אפילו אחרי נישואים.

7. אהבה מושלמת

תשוקה, אינטימיות ומחויבות. 3 המרכיבים שמכילים אהבה מושלמת. הם כנראה לא קיימים באותה מידה, אבל הם שם. נדיר לראות מערכות יחסים כאלו, אבל אם מצליחים לבנות אחת כזאת, מדובר באהבה אמיתית. זוגות כאלו יצליחו לחיות חיים ארוכים ומאושרים ביחד.

הפסיכולוגים מאמינים שכולנו נחווה סוגים שונים של אהבה לאורך החיים. לפעמים אפילו עם אותו בן הזוג – כשמתחילים להתקרב לצד השני והאהבה עולה שלב. יכול בהחלט להיות שהאהבה שלכם לא מתאימה בדיוק לסוגים שרשומים פה, והיא מורכבת משילוב של כמה סוגים.

אז אם אתם נמצאים בזוגיות ולא בטוחים אם יש לה עתיד, אתם יכולים להעיף מבט פה בתרשים. גם לא מזיק לדבר עם הצד השני ולראות אולי ביחד תוכלו לקחת את הזוגיות שלכם לרמה אחרת כדי ששניכם תהיו מאושרים.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים