היא בסך הכל רצתה להיפרד מתינוקה המת בחיבוק אחרון, אבל מה שקרה באותו הרגע הדהים את כולם!

את הרגע הראשון שחוותה קייט אוג כאמא, היא לא מאחלת לאף אם לחוות לעולם. אחרי שהרופא בישר לה שבנה לא שרד את הלידה, היא נפרדה ממנו בחיבוק אחרון, כשלפתע הוא פקח את עיניו... סיפור מצמרר על חיבוק אם שהצליח להחזיר לחיים תינוק שהוכרז כמת!את הרגע הראשון שחוותה קייט אוג כאמא, היא לא מאחלת לאף אם לחוות לעולם.

קייט ובעלה היו בהריון ראשון עם תאומים, עם הרבה ציפיות והרבה תקוות, כשלפתע בשבוע ה- 26 היא החלה לחוש בצירים מוקדמים. השניים הגיעו במהירות לבית החולים ונשלחו ישירות לחדר הלידה. קייט ובעלה היו מאושרים לגלות כי נולדו להם זוג תאומים, בן ובת. כשלפתע הדינימיקה בחדר החלה להשתנות.

באותו רגע פנה אליהם הרופא ושאל את קייט ובעלה אם הם כבר הספיקו לבחור שם לבנם. כשהם ענו בתמימות שכן וסיפרו לו שבחרו בשם “ג’ימי”, שום דבר לא הכין אותם לתשובתו המצמררת. “אני מצטער, אבל ג’ימי לא שרד את הלידה”

2015-03-18_18-02-18

בעלה של קייט פשוט התמוטט על המיטה לידה. קייט לקחה את התינוק מהרופא והשניים פשוט נצמדו אליו בחוזקה וחיבקו אותו חזק בפעם האחרונה… עד שלפתע הוא פתח את עיניו.

201203

בסרטון הבא, קייט מספרת את הסיפור המרגש והלא יאמן שלה…

הסרטון מסתיים במילים “כל תינוק יכול להרוויח ממגע אוהב. חבקו יותר. תחזיקו יותר. תגעו יותר”.

הסיפור המרגש הזה, שתופס אותך מהרגע הראשון ולא מאפשר לך להסיר ממנו את העיניים אפילו לא לשניה, מעביר מסר חשוב לא רק להורים, אלא לכולנו כבני אדם – חיבוק הוא הנשק החזק ביותר!

204200

ג’ימי ואחותו, היום, בני 5…

206

שתפו עם החברים שתפו עם החברים