מה תנוחת השינה המועדפת עליך אומרת על האישיות שלך?

הדרך שבה אתם ישנים אומרת עליכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים...



נכתב ע”י רז דדי

כולנו ישנים, זה נכון. אבל ידעתם שהדרך שבה אנחנו ישנים אומרת עלינו הרבה יותר ממה שנדמה לנו?

הדרך שבה אנו ישנים נראית חסרת מחשבה, אבל יש בה הרבה מעבר לכך. למשל, לאונרדו דה וינצ’י היה לוקח תנומה בת 20 דקות כל ארבע שעות כדי להטעין את המוח שלו. צ’ארלס דיקנס ישן עם הגוף לכיוון צפון כי הוא הרגיש שזה מגביר את היצירתיות שבו. מוזר? יכול להיות.

אבל הדרך להכיר אדם טוב היא לראות את הצורה שבה הוא ישן. מי רוצה לארגן מסיבת פיג’מות המונית?

אז אם אתם ישנים על הצד, על הגב, או על הבטן- בואו תשמעו מה זה אומר עליכם כשאתם ערים..

הסתכלו היטב ובחרו את תנוחת השינה האהובה עליכם..

1. בול עץ.

תנוחת בול העץ, בה ישנים על הצד כשהרגליים מתוחות קדימה והידיים מתוחות אף הן, היא התנוחה השניה בפופולריות שלה. למרות שהתנוחה נראית נוקשה, אדם הישן כך הוא הכל חוץ מנוקשה. אנשים הישנים בתנוחת בול העץ הם אנשים חברתיים מאוד ונוחים לבריות. למרות שהם מסתדרים עם כולם, הם יעדיפו להסתובב עם אנשים ברמה גבוהה מאוד. הם נוטים לסמוך מאוד על על הסביבה שלהם, דבר שהופך אותם הרבה פעמים לתמימים מדי..

2. המשתוקק.

התנוחה הזאת דומה מאוד לתנוחת בול העץ, אלא שכאן הידיים מושטות קדימה, בדומה לזומבי מהלך. מחקרים אומרים כי אנשים הבוחרים לישון כך הם בדרך כלל מאוד פתוחים ומזמינים. יחד עם זאת, הם מאוד חשדניים ויכולים להיות צינים מאוד. האנשים האלה נוטים לקחת זמן כשהם צריכים להגיע להחלטות, אבל ברגע שהם מחליטים, הם עקשנים כמו שור ואי אפשר לשנות את דעתם.

3. החייל.

תנוחת החייל כשמה כן היא, אדם הישן כאילו הוא עומד דום, על הגב, עם ידיים ורגליים מתוחות. אנשים הישנים בתנוחה זו, נוטים להיות חזקים, שקטים ולא אוהבים להתעסק בשטויות. האישיות שלהם מאוד מובנת והם נוטים לקחת את עצמם ואת הסובבים אותם מאוד ברצינות, מה שאומר שהם בעלי ציפיות גבוהות מהסביבה. והכי חשוב- יש להם נטייה לנחור.

4. נפילה חופשית.

האנשים הישנים בתנוחת הנפילה החופשית ישנים על הבטן, ראש הצידה, כשידיהם מחבקות את הכרית. כפי שהשם של התנוחה מרמז, האנשים הישנים כך נוטים להיות פתוחים, חברותיים מאוד ובעלי אישיות כובשת. יחד עם זאת, הם יכולים להיות מאוד “תכלסים” בנוגע לסביבה שלהם. הם נראים בעלי נשמה חופשית רוב הזמן, אבל בסתר ליבם הם חרדים והם אוהבים להיות בשליטה על החיים. למרות שהם נוטים להיות הרפתקנים ולוקחי סיכונים, הם נוטים להיות רגישים לסביבה ולוקחים אותה בחשבון.

5. כוכב ים.

תנוחת כוכב הים היא התנוחה הכי פחות פופולרית בקרב אנשים. בתנוחה זו ישנים עם הגב, כשהרגליים מתוחות לצדדים, והידיים מופנות כלפי הכרית, קצת בדומה לקקטוס. אנשים הישנים בצורה לא קונבנציונלית זו הם אנשים מאוד אמינים, לויאלים לחבריהם, ומאוד חשובה להם החברות בחיים. הם אוהבים להיות אוזן קשבת לחבריהם וייצאו מגדרם על מנת לעזור להם. יש בזה הגיון, מכיוון שבתנוחה הזאת הם נראים כאילו הם רק מחכים שיתנו להם חיבוק.

6. תנוחת העובר.

התנוחה העוברית, בה אדם ישן מחובק על הצד, היא תנוחת השינה הפופולרית ביותר. על פי מחקר שנעשה במעבדת שינה, 41 אחוז מהאוכלוסייה נרדמת ככה. אלו הבוחרים לישון כך, יכולים להראות נוקשים מאוד בהתחלה, אבל בעצם מאוד ביישנים ורגישים מבפנים. הם בדרך כלל נוטים לנתח דברים יתר על המידה ונוטים להיות דאגניים מדי.

מקור: littlethings.com

שתפו עם החברים שתפו עם החברים