אמא אמיצה במיוחד נתנה לבנה בן ה-3 להלביש אותה במשך שבוע שלם, וזה הדבר הכי מזעזע וקורע מצחוק שתראו היום!

טוב, אנחנו חייבים להודות שזה לא נוראי כמו שהיינו מצפים, אבל עדיין - אל תנסו את זה בבית!אם יש לכם בבית ילדים בני שנתיים+ אתם וודאי יודעים שאחת המשימות המאתגרות בהורות היא להלביש אותם בבוקר.

באמת שכבר מזמן ויתרתם על הרעיון שהבגדים יהיו תואמים, כל מה שאתם רוצים זה לעבור את הבוקר בשלום עם בגדים שמתאמים לעונה ולמידה. כי בעוד לכם זה נראה מאד הגיוני שלא הולכים עם שמלת כתפיות וסנדלים בחורף, מבחינתם הטיעון של “אבל אמא השמלה מתנפנפת” מנצח, שלא לדבר על הרגע שהם מחליטים שהם רוצים ללבוש בגד שהם נזכרו שלבשו בגיל שנה וחצי…

סאמר בלסה, אמא לרוקוול בן ה-3, הבינה שאת המלחמה הזו היא כבר לא תנצח ולא רק שהחליטה לתת לו חופש בחירה בנושא הזה, היא אף הלכה צעד קדימה. במשך שבוע היא נתנה לרוקוול את האפשרות לבחור עבורה את הבגדים.

“חלק מאמהות זה להגיד לאנשים מה לעשות” הסבירה סאמר “אז החלטתי שזה יעשה לשנינו רק טוב אם נחליף תפקידים לשבוע”

ובכן התוצאה מונחת לפניכם, ואנחנו חייבים להודות שזה לא נוראי כמו שאתם וודאי מצפים!

יום ראשון

25

“הפריטים הראשונים שרוקוול בחר עבורי היו נהדרים: חולצת בוב דילן, חצאית אפורה וטייץ. אני חושבת שלא פעם אני מתלבשת כך, אבל עוד לפני שהספקתי להיות מרוצה מהבחירה, הוא הצביע על העקבים בצבע גוף…”

יום שני

26

“זה היה היום המועדף עלי. הטייטס המנוקד נראה מעולה עם חולצת המיקי שלי… קצת כמו הומאז’ למיני”

יום שלישי

27

“ובכן קצת דאגתי כשהסתובבתי כך ברחוב, אבל להפתעתי אף אחד לא בהה בי או עשה פרצוף, אפילו אישה אחת עצרה אותי כדי לספר לי שהיא עפה על הגרביים שלי”

יום רביעי

28

“באותו יום בחירת הבגדים היתה קצת יותר מאתגרת. רוקוול בחר עבורי 3 חולצות וזהו. מבחינתו הייתי יכולה לצאת מהבית מבלי ללבוש מכנסים בכלל. רק אחר כך שאלתי אותו אם אני יכולה אולי להחליף את אחת החולצות במכנסים?”

29

“הוא גם בחר עבורי את הנעלים האלו מתוך ערימה בארון. לקח לי זמן להבין שהן לא ממש תואמות…”

יום חמישי

30

“החולצה הזו נבחרה כי רוקוול אוהב חיצים, הוא גם חיפש מכנס תואם עם חיצים אבל נאלץ להסתפק בג’ינס”

2015-02-12_09-17-08

“רוקוול גם בחר עבורי מגפיים. הוא הוציא מגף שחור נגד גשם ומגף חום ושאל “זה מספיק מתאים?”

31

ובכן, אתם חייבים להודות שלילד יש טעם. בכל זאת, משהו אומר לי שאם אני הייתי מנסה את זה בבית, התוצאה היתה הרבה יותר (איך אנסח את זה בעדינות?) מעניינת… אבל אם אהבתם את הרעיון והחלטתם לנסות אל תשכחו לשלוח לנו!

קרדיט: Instagram | Facebook | Twitter

מקור: boredpanda

שתפו עם החברים שתפו עם החברים