ספר הילדים הזה מלמד איך ילדים באמת מגיעים לעולם ולא ברור אם הוא פורץ דרך או ממש מטריד!

ספרו לנו בתגובות - מה אתם חושבים?אין הורה שלא חושש מהרגע שבו הילד שלו ישאל איך הוא הגיע לעולם.

לא משנה כמה נחשוב על זה מראש, זה תמיד יתפוס אותנו לא מוכנים.

באותו רגע ירוצו לנו מחשבות בראש של מה להגיד לו. האם להגיד שהחסידה הביאה אותו או שנספר סיפור עם הרבה חורים בעלילה בסגנון של “אבא ואמא אוהבים ומתחתנים והופ! יוצא תינוק”?

למרות הקידמה, עדיין אין אצלנו מספיק פתיחות בנושא, אבל מסתבר שבדנמרק הורים מדברים עם הילדים שלהם על מין כבר בגיל צעיר והם לא מחסירים שום פרט.

שרה רדיטור שהיגרה בילדותה עם הוריה מדנמרק לארה”ב מספרת: “כששאלתי את ההורים שלי מאיפה באים תינוקות, הם הראו לי ספר ילדים שמסביר על מין ותהליך ההתבגרות ואפילו הראו לי קריקטורה של הפין שמציגה 4 שלבים: כשהוא עומד לחדור, בחדירה, חודר במלואו ושפיכה”.

מזועזעים? גם הסופרת ג’סיקה אלכסנדר הזדעזעה כששמעה את בעלה מקריא לבת שלהם ספר על מין, אבל בסופו של דבר היא דווקא התחברה לרעיון וחיברה את הספר: “ההורות הדנית: מדריך לגידול הילדים המאושרים בעולם”.

הנה כמה עמודים מספר חינוך מיני לילדים פופולרי בדנמרק. האם הייתם מקריאים אותו לילדים שלכם?

בדנמרק מלמדים את הילדים כבר מגיל צעיר איך תינוקות מגיעים לעולם ולא מחסירים שום פרט

בעוד שבישראל ובמדינות אחרות תמונות כאלו לילדים נראות די מטרידות, בדנמרק מאמינים כי פתיחות תתרום לחיזוק הקשר בין הילדים להוריהם ותחזק את הביטחון העצמי שלהם

כפי שאתם רואים, התמונות לא עוברות שום צנזורה

“אבא ואמא אוהבים אחד את השנייה מאוד ומתקרבים אחד לשנייה. לפעמים כשאבא מרגיש מאוהב במיוחד, הפין שלו גדל”

“האשכים של אבא מתמלאים בתאי זרע, וכשהוא עושה אהבה הם יוצאים מהפין שלו, עוברים לפות של אמא ומשם ממשיכים לתוך חור חלול שנקרא ‘רחם’. לפעמים ברחם מחכה ביצית של אמא והזרע יכול להצטרף אליה”

“אם הזרע מצטרף לביצית, ביחד הם יוצרים תינוק בתוך הרחם של אמא. בינתיים, אבא ואמא עדיין לא יודעים מה מתרחש”.

“ככל שהתינוק גדל, גם הבטן של אמא גדלה. בכל 9 החודשים האלו, אבא גאה מאוד באמא. הם מתרגשים יחד מהתנועות הראשונות של התינוק שגדל בבטן של אמא וסופרים את הימים עד שהתינוק יוולד”.

“כשהתינוק נולד, ראשית יוצא הראש שלו ואחר כך הזרועות. הרופא חותך את חבל הטבור שדרכו עבר אוכל לתינוק במשך ההיריון. מעכשיו התינוק לא זקוק לו יותר”.

אז מה אתם חושבים… אתם הייתם מקריאים לילדים שלכם את הספר הזה?

מקור: Boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים