גלו מה הדרך שבה אתם סוחבים את התיק אומרת על האישיות שלכם!

זה אומר עליכם הרבה יותר ממה שחשבתם!כדי לגלות דברים על אישיות או אופי של אדם מסוים, לא צריך להכיר אותו לעומק או לעשות לו מבחני אישיות.

מסתבר שדווקא הדברים הקטנים והפשוטים שאנחנו עושים מדי יום, יכולים להעיד עלינו די הרבה. אפילו דברים מפתיעים כמו צורת הישיבה שלנו או הדרך שבה אנחנו סוחבים את התיק שלנו.

לפניכם 5 דוגמאות שונות לסחיבת תיק צד או גב. בחרו את הדוגמה שהכי דומה לכם ובדקו מה זה אומר עליכם. קלענו בול? ספרו לנו בתגובות!

מספר 1 – מאחורי הגב

אם אתם מעדיפים ללכת עם תיק גב, אתם כנראה תמיד מוכנים להרפתקה הבאה שלכם. אתם גם טיפוסים מאוד מתחשבים, מה שגורם לאנשים מאוד להעריך אתכם ולרצות להיות בקרבתכם.

מספר 2 – אוחזים את התיק ביד

אם אתם נוהגים להחזיק את החפצים שלכם בידיים, אתם כנראה תמיד חייבים להרגיש בשליטה. אתם אוהבים לדעת הכל ותמיד יש לכם דעה משלכם. אין לכם בעיה להיחשף ולספר לאחרים על עצמכם – אם הם שואלים, כמובן.

מספר 3 – על הכתף

אנשים שנושאים את התיק על הכתף שלהם אוהבים לקרוא. עמדה זו מאפשרת להם לדוג את הספר האהוב עליהם בכל מקום. בנוסף, הם אנשים כל כך מנומסים, שגם אם הם כמעט יירדמו בזמן שאחרים “חופרים” להם, הם בכל זאת יעמדו מולם בעיניים פקוחות ומדי פעם יהנהנו כדי שיחשבו שהם מקשיבים.

מספר 4 – מעבר לכתף

אם אתם נושאים את התיק שלכם מעבר לכתף כמו בתמונה, אף גנב לא יוכל לגנוב את החפצים שלכם. יש לכם נטייה להשוויץ בכסף ובחפצים היקרים שלכם, ועם זאת אתם מאוד נדיבים. אנשים כאלו צריכים להיזהר כי אחרים יכולים לפרש את הנדיבות הזו כחולשה ולנצל אותה לטובתם.

מספר 5 – על הבטן

מעט אנשים הולכים עם התיק על הבטן שלהם. זו הדרך היחידה שלהם לוודא ששום דבר לא עף ברוח, נגנב או הולך לאיבוד בזמן שהם רצים ממקום למקום. הטיפוסים שמתאימים לאיור מס’ 5 הם אנשים חכמים, מהירים ובעלי דמיון עשיר.

איור: Daniil Shubin // מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים