גלו מה הצורה שבה אתם יושבים כרגע אומרת על האישיות שלכם!

בואו לבדוק אם הישיבה שלכם מתאימה לאופי שלכםאנחנו מבלים את מרבית שעות היום בישיבה. בין אם זה בעבודה, בדרכים, מול המחשב, בשירותים, וקרוב לוודאי שגם את הכתבה הזאת אתם קוראים בישיבה. אבל אם אתם קוראים תוך כדי הליכה, היזהרו לא להיתקע בדברים, שלא יהיה לא נעים.

תאמינו או לא, צורת הישיבה שלכם יכולה להגיד הרבה על האישיות שלכם. מעדיפים ריצפה או ספה? אוהבים לשחק עם הרגל? אוהבים להישען? לכל אלו, יש תכונות אופי מתאימות.

הנה רשימה של 13 צורות ישיבה שונות. קראו ובדקו אם צורת הישיבה הנוכחית שלכם מתאימה למה שאתם מרגישים.

1. רגליים משולבות

ישיבה ברגליים משולבות משדרת שאתם מרגישים פתוחים וחסרי דאגות. כשהברכיים פרושות לצדדים, זה מראה שהגוף פתוח לרעיונות חדשים, והגמישות שצריך בשביל הפוזיציה הזאת מעידה על גמישות רגשית ומחשבתית.

2. ישיבה זקופה, עם יציבה טובה

משדרת ביטחון. אם זו הישיבה המועדפת שלכם, זה אומר שאתם חזקים ושאפשר לסמוך עליכם. אנשים פונים אליכם לקבלת עזרה, אבל אתם גם יודעים ליהנות מהחיים ומהדברים הקטנים שבדרך.

3. הישענות אחורה

אם אתם נשענים על הידיים, כנראה יש לכם חשיבה אנליטית. אתם מסתכלים על הסיטואציה ומנתחים אותה מבלי להתערב, זה אומר שאתם אוהבים קודם לספוג הכל ונזהרים אם להתערב או לא. זה גם אומר שאתם מתחשבים ומאוד מודעים לרגשות של אנשים אחרים.

4. קרסוליים משולבים

מרגישים קצת בריטים? אתם כנראה אנשים אלגנטיים ומעודנים, אבל גם נשארים עם הרגליים על הקרקע. ישיבה עם רגליים קצת פתוחות מראה שנוח לכם, והיא משדרת ביטחון גם לסובבים אתכם.

5. ידיים על המשענות

אם אתם יושבים בנוקשות עם הידיים אוחזות במשענות, אתם כנראה רגישים ומאוד מודעים לסביבה. המשענות עוזרות לכם להתייצב, גם מנטלית וגם פיזית, והן מספקות לכם ביטחון. אתם אנשים יציבים שהמשפחה והחברים סומכים עליהם בנושאים רגשיים.

6. ידיים משולבות

שילוב הידיים מסמן ביטחון, התגוננות וכוח. זה גם יכול לסמן שאתם מרגישים מתגוננים, שאתם מגנים על הגוף שלכם מפני העולם. אנשים שמשלבים ידיים לעתים קרובות בדרך כלל מחושבים ורציניים ומאוד אנליטיים.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים